Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Керамічна черепиця

 Модель "Адрия"
Модель "Адрия"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Таунас"
Модель "Таунас"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Франкфуртская"
Модель "Франкфуртская"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Херцер"
Модель "Херцер"

Ціна уточнюється у менеджера

Керамічна черепиця - дуже древній матеріал. Але і сьогодні, незважаючи на достаток штучних видів покриттів для покрівлі, вона користується неминучим попитом. Замовити її бажають найвимогливіші покупці. Секрет такої популярності керамічних виробів в їх перевагах і невеликому числі недоліків.


Плюси і мінуси керамічної черепиці


Якщо ви бажаєте придбати керамічну черепицю в Києві, наш інтернет-магазин до ваших послуг. Домовласники і професійні будівельники вибирають її через її сильні сторони:


● довгий термін служби - при оптимальних умовах експлуатації вона може прослужити століття, не менше 50-100 років;


● екологічна чистота і безпека для людини, навколишнього середовища;


● стійкість керамочерепиці до морозу, спеки, ультрафіолету, підвищеної вологості;


● окремі деталі легко укладаються навіть на складних конструкціях (роботи ведуться вручну), а відходів фактично немає;


● дах, покритий черепицею, легко ремонтувати, пошкоджені фрагменти просто замінити;


● керамічна поверхня має високі шумоізоляційні властивості.


Покрівлі з керамічної черепиці свідчать про добрий смак господаря і про його високий статус. Але вона має і недоліки: велика вага споруди, низький опір механічним навантаженням. Ручне укладання невеликих деталей займає багато часу, обходиться дорого і вимагає наявності професійних навичок. Та й на саму керамічну черепицю ціна чимала - будматеріал вважається елітним.


Різновиди керамочерепиці


Черепицю натуральну керамічну в Україні пропонують декількох видів (вони всі є в нашому каталозі).


Натуральна. Таку черепицю легко впізнати - вона характеризується матовим покриттям і природним червоно-коричневим відтінком, отриманим в результаті випалення. Технологія її виробництва перевірена часом і практично не змінювалася. З часом вона темніє, покривається благородною патиною, яка створює атмосферу старовини.


Ангобіровані вироби виготовляються шляхом нанесення на плитки спеціальної суміші з порошкоподібної глини, пігментів, води. При високотемпературному обпаленні проявляється трохи приглушений колір, пориста текстура. Ангоб не вицвітає, не темніє, не тріскається, надає кераміці м'які і теплі відтінки.


Глазурований різновид - це той самий керамічний елемент, на який наносять до випалювання тонкий шар склоподібної речовини. Глазур виходить твердою, глянцевою, блискучою, дуже декоративною і може бути забарвлена ​​в будь-яку фарбу. З її допомогою можна створити як класичний і казковий екстер'єр, так і ультрасучасний.


Вартість у керамічної черепиці залежить від обраного типу, найдорожче обходяться глазуровані елементи (деталі дивіться в прайсі).

Деякі особливості керамочерепиці


Керамічний покрівельний матеріал широко використовується при спорудженні заміських будинків, котеджів, особняків, сучасних палаців. Не варто застосовувати його в межах міста для ділових і торгових центрів - він недоречний для них з практичної і естетичної сторони.


Кераміку можна застосовувати в зонах з найжорсткішими кліматичними умовами - підвищеною вологістю, перепадами температур. Важливим критерієм є і тип пелюстки, який буває пазовим і безпазовим, плоскими жолобчастим (монтаж їх має свої особливості). При виборі кераміки звертають увагу на властивості покрівельної конструкції, її нахил, кількість скатів, площу.


Багаторічний досвід нашої компанії дозволяє запропонувати клієнтам найкращу продукцію від іменитих виробників. Ми ведемо розумну цінову політику і прагнемо стати надійним партнером і постачальником для кожного клієнта.