Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Сходи на горище Fakro

Горищні сходи Fakro LST
Горищні сходи Fakro LST

Ціна уточнюється у менеджера

Горищні сходи Fakro LWK Komfort
Горищні сходи Fakro LWK Komfort

Ціна уточнюється у менеджера

Горищні сходи Fakro LWS Smart
Горищні сходи Fakro LWS Smart

Ціна уточнюється у менеджера

Сходи Fakro LTK Thermo
Сходи Fakro LTK Thermo

Ціна уточнюється у менеджера

Фірма FAKRO - провідний бренд в сфері виробництва високоякісних горищних сходів на світовому ринку.

Її історія бере початок в 1991 році, як приватна компанія в Польщі. І ось, через 20 років роботи, FAKRO перетворюється в бренд, який уособлює якість світового рівня. FAKRO є глобальним гравцем у виробництві мансардних вікон і горищних сходів по всьому світу. Одна з провідних компаній-продавців цих товарів в Україні, і в Києві зокрема.


Більше 3300 співробітників, 200 тисяч квадратних метрів виробничих та офісних приміщень (12 виробничих компаній по всьому світу)


16 FAKRO-розподільчих компаній в Європі та США, понад 30 тисяч м2 площі зберігання, розширена мережа дистрибуції в багатьох країнах - це все про індикатор довіри і показник якості продукції, що випускається польським лідером FAKRO.


У компанії є сучасний центр досліджень і розробок (понад 100 конструкторів), що дозволяють їй бути творцем багатьох запатентованих і декількох очікуючих патентування рішень.


Сходи на горище - один з основних профілів компанії, який, як і всі товари FAKRO, відрізняється якісно-кількісними показниками в порівнянні з конкуренцією на ринку галузі.


Сходи на горище FAKRO виготовлені з сосни преміум стандартів. У нашому каталозі представлено три моделі горищних сходів: Fakro LWS Smart, Fakro LWK Komfort, Fakro LTK Thermo. Всі вони укомплектовані розумною кришкою-люком, яка зберігає тепло і не пропускає холод. Купити їх в столиці можна, зробивши замовлення на нашому сайті.


DVS є офіційним дистриб'ютором торгової марки FAKRO в Києві - в нашому каталозі Ви зможете знайти найкращі моделі горищних сходів від цього виробника. Ми імпортуємо товари компанії вже протягом 13 років і готові гарантувати якість і надійність продукції цієї торгової марки. Сходи на горище - Київ вже встиг оцінити вигоди використання такого зручного інструменту Вашої особистої домашньої логістики.


Плюси покупки горищних сходів від торгової марки FAKRO незаперечні:

  • Стильний модерновий дизайн зробить сходи не просто зручним рішенням, але і доповненням будь-якого інтер'єру;

  • Вони компактні, не займають багато місця і легко забираються, звільняючи простір.

  • Установка будь-яких горищних сходів від FAKRO це просто і без турбот!

  • Всі горищні сходи розроблені з урахуванням характеристик для максимальної надійності і безпеки у використанні: на сходах передбачені спеціальні антиковзні вставки проти будь-якого падіння.

  • Конструкції універсальні і регулюються під будь-яке приміщення і висоту стелі.

Варто зазначити, що принцип компанії FAKRO - еко-толерантність. Фірма використовує технологію безвідходного виробництва з систематичним відновленням посадок таким чином, щоб нові насадження перевищували вирубку дерев. Як результат - всі матеріали піддаються тільки eco-friendly пост обробці, абсолютно безпечні і натуральні. З такими сходами Ваше горище придбає "друге життя", перетворившись в затишне, можливо, улюблене місце для всієї родини.


Сходи на горище FAKRO замовити в Києві можна у нас сайті, вибравши для себе приємну і практичну модель.