Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Компанія «DVS» - це надійний, досвідчений бренд зі стабільним розвитком на ринку України. Уже з 2005 року, ми - Ваш найкращий помічник у виборі будівельних матеріалів для покрівлі та фасадів. І це не дивно!


 Адже, «DVS» - це:


- величезний ексклюзивний і оригінальний асортимент високоякісної продукції, яку Ви точно не знайдете у конкурентів.


- якісний сервіс: адаптація під кожного клієнта та індивідуальний підхід;


- надійність і стабільність: нам довіряють кращі бренди України та світу;


- постійний моніторинг ринку і аналітичне прогнозування залишків на складі;


- робота з великими гравцями ринку - ми є офіційними дистриб'юторами таких міжнародних компаній як «Paroc», «Bataplex» і «Vox».


З 2007 року «DVS» - один з лідерів ринку, який постійно розширює асортимент продукції, удосконалюючи методи роботи з клієнтами. На підтвердження цього - нове впровадження компанії: прогнозування залишків товару на складах в залежності від сезонності і територіального розташування регіону.


Серед наших українських партнерів: «УБК ГЕОС», «Завод залізобетонних конструкцій», котеджне містечко «Балотон», «Фундамент», гіпермаркет «ВЕНА» (Чернігів), БК «КІ Фінанс», котеджне містечко «Сонячна Долина», котеджне містечко «Малбері Хоумс»- і це ще не повний список!


І все це - завдяки висококваліфікованим фахівцям, які старанно і професійно виконують свою роботу, враховуючи інтереси замовника і домовленості з партнерами.


«До роботи з клієнтами ми завжди підходимо лояльно і гнучко, намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного» - такий принцип компанії.


Для поліпшення якості сервісу і лояльності до наших дорогих клієнтів, в арсеналі «DVS» сформований автопарк, в якому представлені машини різної вантажопідйомності, а також великі складські площі 5000 м2.


Ми завжди намагаємося бути краще для Вас: з року в рік, ми розвиваємося, зростаємо і підвищуємо якість нашого сервісу.