Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Сходи на горище

Горищні сходи Fakro LST
Горищні сходи Fakro LST

Ціна уточнюється у менеджера

Горищні сходи Fakro LWK Komfort
Горищні сходи Fakro LWK Komfort

Ціна уточнюється у менеджера

Горищні сходи Fakro LWS Smart
Горищні сходи Fakro LWS Smart

Ціна уточнюється у менеджера

Сходи Fakro LTK Thermo
Сходи Fakro LTK Thermo

Ціна уточнюється у менеджера

Замовити сходи на горище ми пропонуємо просто в цю хвилину. Вони необхідні в будь-якому будинку, де є простір під дахом. Використовувати дах можна по-різному, але забезпечити до нього доступ потрібно в першу чергу. Не завжди можливо встановити стаціонарну систему, яка прикрасить собою інтер'єр. У нашому інтернет магазині зібрана справжня колекція з виробів, що трансформуються з різними параметрами і вартістю, так що вибрати буде з чого!

Різновиди горищних сходів

В Україні застосовують найчастіше горищні сходи трьох типів. Кожен з них має свої особливості, переваги і недоліки.


Важільні (розкладні) моделі. Вони складаються з декількох секцій, які складаються і кріпляться на кришці люка, а розкриваються за допомогою пружини. Відкрити і скласти конструкцію можна тільки з деяким зусиллям. Сходи можуть витримати вагу до 150 кг. Виріб підходить для приміщень з обмеженим простором.


Телескопічні (розсувні) сходи на горище мають дві або більше секцій різних розмірів. Вони накладаються один на одного і розсуваються вручну або за допомогою електроприводу. Блок компактний, непомітно ховається в ніші на стелі.


Клешневідні (ножичні) горищні сходи ціну мають найвищу, а їх конструкція - найбільш складна. Модель збирається в кришку люка за типом гармошки, в дію їх приводить механізм з багатьма важелями та пружинним пристроєм. Використання їх припускає ретельну підгонку по висоті коридору (кімнати) і фіксації від мимовільного складання.


У нас можна купити горищні сходи будь-якого виду - в каталозі зібрані товари кращих виробників світу. А прайс підкаже, у скільки обійдеться обрана продукція.

Матеріали для сходів на горище

У Києві доступні горищні сходи з різних матеріалів. У фаворі натуральне дерево, яке має прекрасний вид, достатню міцність, відрізняється екологічністю. До того ж, воно обходиться недорого. Для застосування на вулиці або в кімнатах з підвищеною вологістю варто захистити поверхню лаком або фарбою.


Метал - ще один фаворит для виробництва драбинки. Він здатний витримати дуже серйозні навантаження протягом довгого часу (250 кг). Деталі їх кріплять за допомогою різьбових елементів або нероз'ємних з'єднань, сходинки роблять рифлені.


Найчастіше виробники поєднують кілька варіантів сировини і роблять горищні сходи комбінованими. Наприклад, популярними є версії з металевими стійками і дерев'яними сходами. Нерідко використовують пластикові елементи, які запобігають тертю металевих частин один об одну. Застосовують також гуму з тією ж метою, а ще для обробки поручнів, ручок та інших компонентів.


Якому варіанту віддати перевагу? Тут справа не тільки в смаку, а ще й варто враховувати інші фактори. Наприклад, частоту використання, нахил, чи будуть по ній піднімати тяжкості, місце розташування (всередині будинку або зовні).

Вибираємо сходи для горища правильно

Сходи на горище - важливий предмет, тому до його вибору варто підходити відповідально. Перед покупкою слід виміряти висоту приміщення, яка визначить довжину пристрою (стандартні - до 280 см, подовжені - до 350 см). Важливо продумати ширину отвору, але типовими габаритами є 60 і 70 см. Нестандартна продукція поставляється на замовлення за індивідуальними кресленнями. Переконайтеся, що буде достатньо місця для механізму розкладання, в іншому випадку краще встановити стаціонарну драбинку.


Ми пропонуємо нашим клієнтам найбільший вибір товарів для дому від кращих виробників світу. За десять років роботи ми заслужили репутацію надійного партнера і постачальника, чим ми дійсно пишаємося. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібні будь-які будматеріали в будь-якій кількості. Нам довіряють найбільші компанії країни і приватні замовники, переконайтеся, що не дарма і що наші слова - це не просто хвастощі!