Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Профнастил (профлист)

 Профнастил С-8
Профнастил С-8

137.20 грн/м2 до 266.56 грн/м2

Профнастил Ruukki Т 15
Профнастил Ruukki Т 15

254.00 грн/м2 до 405.35 грн/м2

Профнастил Т07
Профнастил Т07

166.91 грн/м2 до 254.66 грн/м2

 Профнастил Н-14 О/С-14/С-14 О
Профнастил Н-14 О/С-14/С-14 О

161.28 грн/м2 до 268.80 грн/м2

Профнастил RUUKKI Т20
Профнастил RUUKKI Т20

258.51 грн/м2 до 412.40 грн/м2

Профнастил Т14
Профнастил Т14

166.91 грн/м2 до 254.66 грн/м2

 Профнастил ТП-20
Профнастил ТП-20

163.23 грн/м2 до 268.80 грн/м2

Профнастил RUUKKI Т35
Профнастил RUUKKI Т35

269.06 грн до 429.20 грн

Профнастил від DVS - матеріал, який став популярний як найбільш універсальний серед товарів для будівництва в нашій країні. Він відомий своєю багатофункціональністю і безліччю можливостей застосування в будівельній галузі: зведенні несучих стін і покрівельних робіт, монтажу огорож. У столиці та периферії можна його придбати в будь-якій кількості нашому офісі за адресою Лебединська, 4.

Профнастил і його відмінності


Профлист від компанії DVS відрізняється своєю доступною вартістю, довговічністю і естетичною привабливістю, що вигідно виділяє його серед інших.


Відмінності продукції DVS:


● різний склад і форма профільованих листів зі сталі;


● пластичність і адаптивність в залежності від функціонального призначення. Наприклад, для даху він має більш високі характеристики, ніж інші облицювальні види для оформлення стін.


Серед достоїнств будматеріалу також можна виділити:


● дивовижне розмаїття металевого профілю по висоті хвиль, яка може коливатися від 8 до 153 мм;


● можливість фарбування листа в абсолютно будь-який колір, відтінок по бажанню (в каталозі можна переглянути всі моделі в режимі онлайн);


● надійний захист від корозійних процесів (за рахунок оцинкованого покриття або шару з поліестеру);


● зручність транспортування і мобільність;


● легкість, оперативність монтажу;


● можливість швидкого індивідуального виготовлення профнастилу на Ваш смак з потрібними розмірами у нас на сайті або за номером телефону;


● вітчизняний споживач може вибрати продукцію різних виробників, серед них значаться знамениті бренди і менш відомі марки.

Трохи з історії профнастилу


Сьогодні купити профнастил в Києві досить просто, але не всі знають, то дані вироби почали використовувати ще в 19 столітті. Тенденція використання його тільки наростала, адже споживачі відразу оцінили його як хороший покрівельний матеріал. Першими познайомилися з ним і помітили ряд переваг жителі Північної Америки. Трохи пізніше - мешканці Південної Америки, Південної Африки, також колоністи Австралії та Індії.


Тоді покрівля не була красивою, як сучасні дахи, але вона стала відмінним рішенням проблем логістики, що було актуальним питанням тих часів. Легкі, в порівнянні з іншими матеріалами, полімерні гофролисти було просто доставити навіть в гірські і віддалені райони. Практичність монтажу, довгий період експлуатації - все це забезпечило широкий попит і швидку популярність його серед будівельників по всьому світу.


Перші металеві профільовані листи для покрівельних робіт називалися хвилястими або гофрованими (від франц. Gaufrer - пресувати складки). Тоді їх робили вручну, на обладнанні, яке навіть приблизно не схоже на сучасні верстати.

Ще кілька особливостей профнастилу


Продажі профільних листів активні ще завдяки одній вигоді матеріалу. Він обходиться недорого - для профнастилу вказується ціна за лист, який має стандартні параметри. Правда, можна замовити нетипові вироби по ширині або товщині за Вашими кресленнями (тоді вказують тарифи одного квадратного метра).


Монтаж досить простий і не вимагає спеціальних умінь і навичок. Наприклад, при будівництві забору в якості кріпильних елементів досить використовувати звичайні саморізи для металу. Це, до того ж, дуже практично і економно. Самі листи легкі, їх можна піднімати без крана або інших спеціальних пристосувань, що знову допомагає економити.


В цілому, переваги цього матеріалу очевидні і не потребують зайвих пояснень. На сайті нашого інтернет магазину Ви зможете більш детально ознайомитися з асортиментом і зовнішнім виглядом товару найвищої якості від провідних світових компаній.


Компанія DVS пропонує будматеріал виробництва кращих світових брендів. Ми є офіційними представниками в Україні таких торгових марок як Ruukki і Tail, які добре відомі споживачам. Вивчіть наш асортимент і тарифи в прайсі, заповніть форму на сайті і якісний товар незабаром буде у Вас.