Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Профнастил (профлист) Tail

 Профнастил С-8
Профнастил С-8

137.20 грн/м2 до 266.56 грн/м2

 Профнастил Н-14 О/С-14/С-14 О
Профнастил Н-14 О/С-14/С-14 О

161.28 грн/м2 до 268.80 грн/м2

 Профнастил ТП-20
Профнастил ТП-20

163.23 грн/м2 до 268.80 грн/м2

 Профнастил ТП-35
Профнастил ТП-35

164.42 грн/м2 до 288.15 грн/м2


Замовити профнастил від Tail можна прямо зараз. Він є продукцією високотехнологічного сучасного підприємства, яке на протязі довгих років займається випуском і продажем будматеріалів для покрівлі. А ще -Інших супутніх товарів.


Профнастил Тайл і його переваги

У наші дні одним із самих практичних і вигідних покрівельних матеріалів, представлених на українському ринку, безсумнівно, є профільовані листи Tail. У нашому каталозі вони присутні в широкому розмаїтті. Серед головних переваг значаться надзвичайна стійкість до негативних зовнішніх чинників, таких як температура, вологість, пориви вітру і т.д. Також виробник гарантує екологічну безпеку, довгий термін експлуатації без втрати первинних властивостей і, при всьому цьому, конкурентну вартість.


Профлисти Тайл в інтернет-магазині представлені у вигляді оцинкованих сталевих пластів. Вони легкі, мобільні та гнучкі, що і забезпечує практичне рішення по їх монтажу. Стики елементів визначаються якістю профілювання, тому на це компанія звертає особливу увагу. Це проявляється в постійному контролі відповідності замкових з'єднань, геометрії профілю.


Важливою перевагою покрівельного матеріалу від даного бренду є також його бездоганна естетичність. Завдяки різним модифікаціям профілів і широкій палітрі кольорів він ефектно виглядає на будівлях практично будь-якого архітектурного стилю.

Профнастил Tail і інша продукція марки


Можна не тільки купити профлисти від Tail в Україні, бренд пропонує і іншу свою продукцію. Це:


● решітки;


● металочерепиця;


● металеві та пластикові водостічні системи;


● мансардні вікна;


● саморізи покрівельні;


● лакофарбова продукція;


● мембрани супердифузійні;


● паро- та гідроізоляційні плівки;


● утеплювачі, ущільнювачі;


● інша фурнітура.


Вся продукція даного підприємства відповідає необхідним державними сертифікатами відповідності.


Основою виробництва є високоякісна сталь іменитих європейських фірм, з якими налагоджені прямі і тісні партнерські зв'язки, давно ведеться успішна співпраця. Ще однією причиною надійності і якості виробів є використання новітнього обладнання від європейських марок. Роботу цього оснащення на заводі контролюють досвідчені інженери, які відають всіма технологічними процесами і ретельно відстежують параметри готової продукції. Завдяки цьому будматеріали отримали визнання, як серед кінцевих споживачів, так і серед будівельників.


DVS - офіційний дистриб'ютор провідних брендів в країні, а також найкращий помічник у виборі покрівельних матеріалів на вітчизняному ринку. Він звертає увагу покупців, що ціни на профнастил Tail в Києві помірні (дивіться наш прайс). А велика варіація стилів і кольорів полегшує вибір. Тому DVS рекомендує саме його для споруд різної складності і призначення.