Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Паробар'єр (пароізоляція)

Vapour Regulator
Vapour Regulator

38.58 грн/м2

Безперервне зростання цін на енергоносії і, як наслідок, на опалення, змушує власників приватних будівель і жителів багатоквартирних будинків зайнятися економією. Тобто, збереженням тепла, що вже надійшло в житлові приміщення, адже все тепловитрати також оплачуються з нашої кишені.

Паробар'єр його роль в системах утеплення


У малоповерхових будівлях це завдання вирішували за допомогою зовнішнього утеплення. А ось в багатоповерхових будинках, в яких утеплення виконувалося зсередини, багато теплоізоляційних матеріалів не могли впоратися з парами повітря. А вони, не знайшовши виходу з приміщення, осідали на утеплювачі і поступово приводили його в непридатність.


Рішенням проблеми стала створена зовсім недавно пароізоляційна плівка, замовити яку можна прямо зараз. Вона являє собою тришарову конструкцію, що складається з:


  • Шару перфорованої полімерної плівки з великими отворами для відводу пару з приміщення;

  • Шару з більш дрібними отворами.


Між ними розміщується армована поліетиленова сітка з полівінілхлориду. Існують види полотна з четвертим, фольгованим відображаючим шаром. Він не тільки захищає утеплювач від пари, але відображає інфрачервоне випромінювання від опалювальних приладів, залишаючи його в приміщенні. А це немало, оскільки до 30% тепла, що виділяється приладами, доводиться саме на ІК випромінювання. При цьому всі шари склеюються без поєднань отворів, тому плівка паробар'єр віддає пар зсередини приміщення і не приймає конденсат зовні. Таким чином, вона захищає утеплювач від вологи і дає дихати стінам або основі, на якому вона укладена. Один квадратний метр матеріалу випускає за добу не менше 1 грама водяної пари, але абсолютно не пропускає воду.

Використання пароізоляції


Завдяки унікальним властивостям пароізоляційної мембрани, ви захистите свій будинок від серйозних тепловитрат і зайвої вологості. Це дозволить істотно заощадити на опаленні та уникнути передчасного ремонту. До того ж паробар'єр купити в Києві можна на вигідних умовах.

Наші пропозиції


У нашому каталозі ви завжди знайдете кращі пароізоляційні матеріали від провідних світових виробників. При цьому пароізоляція всіх видів має завжди об'єктивну і посильну для будь-якого бюджету вартість (переконайтеся, переглянувши прайс).


На паробар'єр ціни цілком помірні.А використовувати його можна:


  • в якості покрівельної плівки для облаштування скатної або плоского даху, утепленого чи ні, оскільки не пропускає атмосферні опади;

  • при утепленні фасадів, для захисту утеплювача від паровіддачі стін;

  • при монтажі каркасних будинків, для ізоляції панелей;

  • при облаштуванні деяких видів підлог;

  • для ізоляції перекриттів холодних горищ.


В Україні і столиці до паробар’єра ставлення особливе - все розуміють його значення і віддають перевагу нашому досвіду. Вже більше десяти років наша компанія є надійним постачальником високоякісних будівельних матеріалів для облаштування покрівлі та фасадів. Ми пропонуємо найбільш актуальні рішення, які успішно використовують провідні будівельні компанії і організації столиці і області.

Паробар'єр на вигідних умовах


Ми постійно розширюємо асортимент пропонованої продукції. Тим самим ми відкриваємо доступ нашим клієнтам до найновіших розробок відомих виробників - до поліпропіленової плівки і не перфорованим матеріалам. Наприклад, унікальні можливості матеріалу головне місто країни і багато жителів області вже змогли оцінити. Ми надаємо можливість зробити це і вам в нашому інтернет-магазині.


При цьому в нашій компанії ви можете не тільки придбати все необхідне для того, щоб створити хорошу теплоізоляцію приміщення. А ще отримати всі необхідні консультації у наших фахівців, які допоможуть зробити ваш будинок теплим і затишним.


Ми завжди готові запропонувати рішення, які дозволять отримати результат вище очікуваного.