Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Гідроізоляція

Геокомпозит GXP Dren
Геокомпозит GXP Dren

Ціна уточнюється у менеджера

Геокомпозит N10GXP Dren
Геокомпозит N10GXP Dren

Ціна уточнюється у менеджера

Профільована геомембрана GSE N20
Профільована геомембрана GSE N20

Ціна уточнюється у менеджера

Гідроізоляція - найважливіший етап при будівництві будь-яких споруд і замовити її в Україні не складно. Проведення якісних робіт багато фахівців вважають одним з найголовніших елементів при спорудженні будинків з нуля і ремонті вже існуючих будівель. Адже вплив води може стати критичним, особливо в умовах нашого клімату. А це в свою чергу призведе до зменшення експлуатаційного ресурсу або навіть до руйнування будинку.


Якісні гідроізоляційні матеріали від провідних сучасних брендів, їх застосування стануть гарантією максимальних експлуатаційних характеристик будівель. Вони позбавлять вас від проведення позапланового ремонту, як пошкоджених ділянок, покриттів, так і всієї будівлі в цілому. А це в ціновому еквіваленті може обійтися Вам набагато дорожче, ніж планові роботи по посиленню “водозахисту” конструкцій при будівництві.

Різноманітність гідроізоляційних матеріалів


На сьогоднішній момент наш каталог включає передові матеріали для гідроізоляції від Grilltex - провідного польського виробника. Ми пропонуємо рішення на всі випадки життя. У нас ви знайдете за найкращими цінами на ринку:


● мастики і емульсії на бітумній основі;

● водоізоляційні та дренажні мембрани;

● гідрофобізатори;

● сухий гідроізоляційний матеріал та інше.


Відмінності матеріалів для захисту від вологи і вогкості полягають в їх призначенні і застосуванні. Вони можуть використовуватися з метою антифільтрації чи антикорозії або в якості герметика. Крім того, в залежності від типу, вона може бути асфальтовою (бітумною), пластмасовою, мінеральною і навіть металевою.


Будматеріал знаходить своє застосування в досить широкому спектрі проведення водозахисних заходів. Вони можуть бути як внутрішніми, так і зовнішніми. Наші вироби і технології допоможуть при ефективній та якісній обробці поверхонь підлоги і стін, швів, даху (покрівлі), будь-яких підвальних приміщень. А ще - всіх типів фундаментів при будівництві промислових або житлових (побутових) об'єктів.


Крім цього якісний водоізолятор просто незамінний при будівництві і зведенні гребель, будь-яких підводних конструкцій, водосховищ, приватних басейнів і штучних водойм. Крім свого прямого призначення, він зможе забезпечити і пароізоляцію, а також збільшить корозійну стійкість металевих частин споруд, їх довговічність.

Гідроізоляція від надійного постачальника


Якщо ви шукаєте де купити хороші гідроізоляційні матеріали в Києві за розумною вартістю, то звертайтеся в наш інтернет-магазин. Багато мешканців столиці вибирають наш досвід, гарантію і якість. Наша компанія працює на ринку вже другий десяток років. За цей час вона зарекомендувала себе тільки з найкращого боку, як у постачальників, так і в своїх клієнтів. Ми пропонуємо найактуальніші рішення на сьогодні, працюємо якісно і з гарантією. У нас є продукція і інструменти для проведення будівельно-ремонтних робіт, у нас можна отримати безкоштовні консультації фахівців.


Нашими клієнтами є найбільші будівельні організації та компанії країни. Введіть в свій браузер запит про даний товар, і ви побачите нас в топі пропозицій вашого пошуковика. Ми постійно розширюємо спектр продукції, що представляється і робимо її доступною для всіх категорій споживачів (переконайтеся в цьому, вивчивши прайс).


З нашими пропозиціями і готовими рішеннями Ви будете впевнені в максимальних захисних параметрах споруди, його обробки на весь період експлуатації.