Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Цементно-піщана черепиця

Наш інтернет-магазин пропонує купити цементно піщану черепицю, яка, як і керамічний її різновид, також вважається натуральним покрівельним матеріалом. У Києві вона дуже популярна завдяки своїм властивостям, а також прийнятною вартістю. Згодом будматеріал не втрачає свої властивості, а стає більш міцним під впливом навколишнього середовища. І це його найважливіша відмітна здатність.

Чим особлива цементно піщана черепиця?


Цементно піщана черепиця, як видно з назви, виготовляється з цементу і кварцового піску. Але в суміші присутні і інші складові - пігменти природного або штучного походження, які надають виробу красивий колір.


Продукція має плюси і мінуси, знати які необхідно для оптимального підбору покриття для даху. Перевагами її є наступне:


● міцність, надійність, довговічність (служить до ста років);


● негорючість;


● стійкість до перепадів температури, вологості, ультрафіолету, біологічних процесів, снігових навантажень;


● екологічність і нешкідливість;


● багатобарвність, стійкість фарбування протягом усього терміну експлуатації;


● простий догляд, не вимагає ремонту;


● забезпечує відмінну вентиляцію, шумозахист і теплоізоляцію;


● доступність.


На цементно піщану черепицю ціни Україні досить низькі. Які у неї недоліки? В першу чергу це велика вага елементів, через яку варто ретельно прораховувати ресурс крокв. Також споживачі звертають увагу на невисоку механічну міцність, невелику різноманітність форм профілю, вузький вибір колірних рішень в каталозі. Також бетонна продукція складна в транспортуванні через тяжкості.

Пропозиція цементно піщаної черепиці


Процес виробництва цементно піщаної черепиці складний і багатоетапний. Спочатку змішуються вихідні компоненти, що містять окис заліза, алюмінію, кремнію, кальцію. Сформовані деталі піддаються не випалу, як кераміка, а пресуванню і сушці. Далі елементи грунтуються і фарбуються, витримуються певний час.


У покрівельних роботах використовуються не тільки фрагменти покриття, але і інші товари, замовити які також можна у нас. DVS пропонує величезний вибір продукції від кращих світових марок, чия якість добре відома українським будівельникам. Ми ведемо розумну цінову політику, а тарифи в прайсі вказуються з розрахунку за 1 м2. Наша мета - стати не просто постачальником оригінальних будівельних матеріалів, а партнером і другом. І ми можемо стверджувати, що цього домоглися, тому що нам довіряють провідні організації столиці і країни.