Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
Телефон +38(044) 502-78-20
График работы менеджера

На даний момент фірма «DVS» крім продажу великого асортименту будівельних матеріалів для покрівлі та фасаду також, може запропонувати своїм клієнтам ряд послуг, які допоможуть швидко, правильно і без додаткових витрат визначити кількість необхідного матеріалу, і в найкоротші терміни отримати його на об'ект.Доставку складських позицій можливо організувати в день оплати.

Технічна консультація і розрахунок матеріалу

До послуг наших клієнтів грамотні і технічно освічені фахівці, які допоможуть по будь-яких питань підбору матеріалів відповідно до умов експлуатації та існуючого бюджету.Можливість проведення інженерного розрахунку, як за проектною документацією, так і з виїздом безпосередньо на об'єкт. Технічний супровід на весь час Вашого будівництва.

Зберігання матеріалу

Завжди є можливість зберігання сплаченого Вами матеріалу в критому складі до моменту його затребуваності на Вашому об'єкті.


 

Послуги з транспортування придбаних товарів на об'єкт

Наша служба логістики швидко і оптимально підбере вид транспорту оптимально відповідний для транспортування придбаного матеріалу.

До Ваших послуг вантажний автомобіль ТАТА LPT-613 вантажопідйомністю до 5 тонн і місткістю 38 м. Куб. Кузов бортовий-тент, всі види загрузок.Так ж для транспортування матеріалів невеликого обсягу (до 4 м. Куб. Або до 1 тонни) можемо запропонувати вантажний VOLKSWAGEN Transporter.