Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Гідромембрана

DACHVENT 100
DACHVENT 100

26.71 грн

DACHVENТ 120 NG
DACHVENТ 120 NG

31.23 грн/м2

DACHVENT 140
DACHVENT 140

40.36 грн/м2

Ekran Dachowy 165
Ekran Dachowy 165

Ціна уточнюється у менеджера

DACHOWA  115
DACHOWA 115

28.50 грн/м2

Ekran Dachowy 185
Ekran Dachowy 185

Ціна уточнюється у менеджера

Гідробар'єр - Ваш гарантований захист на століття. Замовити його можна просто зараз, а собою він являє декілька шарів міцної, якісної плівки. Вони скріплені між собою повітряною точковою термообробкою і мають армовані властивості.

Навіщо потрібен гідробар'єр?


Він служить для захисту утеплювача стінових покриттів від зовнішніх несприятливих чинників - опадів, вітру, сонця і т.д. Здатний продовжити життя матеріалу на роки, зробивши його не тільки більш надійним, але і привабливим, захистивши від вигорання, або забруднення. За рахунок спеціальної поліетиленової сітки він надійніше і міцніше, ніж звичайна плівка, адже набагато товщий, стійкіший на розрив і довговічніший. Незаперечним плюсом використання є те, що він не привертає увагу комах, не загниває і стійкий до впливу ультрафіолету.


Купити гідробар'єр українцям просто необхідно, адже в Києві середня кількість опадів становить більш ніж 600 мм на рік. Цей показник - вище середнього по Європі і доводить, що безліч будинків столиці України потребують гідрозахист зовнішніх стінових покриттів. Також такий бар'єр для води необхідний при роботі з підлогами - він укладається другий прошарком після чорнової підлоги. Захист покрівлі та фундаменту - ще одна функціональна можливість даного матеріалу.


Хороший господар знає, що ремонт - процес нелегкий, енерго-і часозатратний. Тому завдання кожного - забезпечити своєму житлу захист від вологи і гниття, особливо в умовах глобального потепління. З цим впорається гидробарьер, на який ціна цілком помірна (дивіться прайс).

Чим особливий гідробар'єру нас?

DVS Distribution представляє Вашій увазі гідроізоляційну мембрану високої якості. Ми імпортуємо продукцію провідного польського виробника вже на протязі 10 років. Торгова марка Marma - офіційний партнер DVS в українській столиці. Придбати товар недорого просто зараз пропонує наш інтернет-магазин.


Переваги використання мембрани високої якості і доступної вартості від DVS:


● кращі моделі європейського зразка;


● лояльна цінова політика;


● широкий діапазон використання матеріалу - від фундаменту до даху;


● запобігає шкоду від накопичення конденсату, який виділяється з внутрішньої сторони матеріалів для покрівлі;


● надійний захист від пилу, вітру, снігу і дощу;


● забезпечує терморегуляцію в приміщенні, так як його структура повітряна і дозволяє пропускати повітря;


● на відміну від звичайної плівки має високу пропускну здатність;


● міцний і стійкий до розриву.


У нас величезний каталог гідроізоляційної плівки. Це базовий будматеріал для будівництва будь-якої споруди. Адже Ви повинні бути завжди на крок попереду, що стосується захисту від впливу зовнішніх факторів для Вашого будинку. Щоб продовжити життя покрівельних, підлогових і фасадних матеріалів, придбайте продукцію Marma! Адже навіть найдорожчі, міцні і надійні будматеріали пропускають вологу, але вони не зможуть це зробити з ізоляційним прошарком. Будівля буде захищено роками, адже товар має маркування європейського зразка і є одним з кращих серед конкурентів не тільки на вітчизняному, а й на європейському ринку.