Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Супердифузійна мембрана

DACHVENT 100
DACHVENT 100

26.71 грн

Vapour Regulator
Vapour Regulator

38.58 грн/м2

Лента К1
Лента К1

Ціна уточнюється у менеджера

DACHVENТ 120 NG
DACHVENТ 120 NG

31.23 грн/м2

DACHVENT 140
DACHVENT 140

40.36 грн/м2

Лента N2
Лента N2

Ціна уточнюється у менеджера

Лента W1
Лента W1

33.34 грн/пог. м

Супердифузійна мембрана для гідро і парозахисту


Технології сучасного будівництва передбачають використання енергозберігаючих матеріалів, зокрема, термоізоляції. Ефект від її застосування буде не повним, якщо не встановити гідрозахист. Водяна пара, які завжди є в повітрі, або атмосферні опади можуть проникати в утеплювач і погіршувати його властивості. Щоб уникнути такого явища, застосовується супердифузійна мембрана Євробар’єр.


Як працює супердифузійна мембрана


Гідроізоляційна супердифузійна мембрана встановлюється між утеплювачем і зовнішнім покриттям (покрівлею або стінами). Вона пропускає пари вологи зсередини приміщення і відводить їх назовні. Таким чином виключається виникнення потьоків конденсату всередині приміщень. Також активно мембрана супердифузійна відводить водяні пари від утеплювача.


Якщо в підпокрівельний простір випадково потрапила вода (дощ, сніг), правильно влаштована гідроізоляція не пропустить її у внутрішні шари покрівлі. Євробар'єр має високу паропроникність та гідровобність.


Властивості і будова супердифузійних мембран


Стикаючись з парозахистом, молекули води проходять крізь спеціальні мікроотвори в мембрану і далі назовні, де вивітрюються. При цьому однонаправлена ​​супердифузійна мембрана перешкоджає попаданню всередину води від атмосферних явищ.


Приставка "супер" в назві дифузійних мембран говорить про покращені властивості. Так, наприклад, паропроникність цього виду становить від 2000 мм на 1 кв.м. за добу, тоді як в звичайних мембранах - вдвічі менше. Показником надійності гідробар'єрів є водостійкість, яка може досягати 200 мм.


Супердифузійні мембрани являють собою тришарову плівку з поліпропілену, в якій шари з'єднані між собою особливим чином, термічним або електростатичним методом. Вкрай важливо дотримуватися правильності укладання паро-гідробар'єра, для цього по всій довжині виробу нанесено спеціальне маркування. Зовнішні шари є активними паропроникну системами, а внутрішній забезпечує додаткову міцність.

Супердифузійна плівка і її переваги


Головні переваги сучасних паробар'єрів і гідробар'єрів полягають у наступному:


  • вони мають підвищену паропроникність;

  • створюють надійний гідрозахист;

  • мають високу міцність;

  • їх легко укладати, а при необхідності - ремонтувати.


Важлива властивість - стійкість до дії ультрафіолетових променів. Мембранне полотно на великих площах не відразу закривається покрівельним покриттям, внаслідок чого піддається впливу УФ-випромінювання. У якісних матеріалах передбачена стійкість від UV променів терміном 3-4 місяці, що дає можливість виконувати необхідні роботи без поспіху.


Застосування цих матеріалів дозволяє уникнути додаткового хімзахисту дерев'яних частин покрівлі від впливу вологи і заощадити кошти.


Широка область застосування - від влаштування гідроізоляції фундаменту до даху і великий асортимент з різними властивостями дозволяє підібрати потрібний тип для кожного виду робіт. В результаті ви отримаєте надійну і недорогу гідроізоляцію і паровідводом.

Як замовити супердифузійну мембрану?


Супердифузійну мембрану купити в Києві не складно, достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті нашого інтернет-магазину ДВС. У широкому асортименті і за кращими цінами ми пропонуємо матеріали для будівництва:Вартість більшості позицій вказана в розділі "Прайси". Однак ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців для точних розрахунків, оскільки маємо великий досвід (працюємо з 2005 року) в підборі матеріалів і можемо надати кваліфіковану інженерну та технічну допомогу. Наша компанія - офіційний дилер фабрик - виробників, тому ми можемо запропонувати кращі умови поставок.


Купити супердифузійні мембрани - це тільки половина справи, потрібно їх доставити на місце будівництва. Ми виконуємо доставку по Києву власним транспортом, а також можемо зберігати вашу покупку до моменту потреби на нашому складі. Звертайтеся, ми відкриті до співпраці!