Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Гідроізоляція Griltex

Геокомпозит GXP Dren
Геокомпозит GXP Dren

Ціна уточнюється у менеджера

Геокомпозит N10GXP Dren
Геокомпозит N10GXP Dren

Ціна уточнюється у менеджера

Профільована геомембрана GSE N20
Профільована геомембрана GSE N20

Ціна уточнюється у менеджера

Починаючи з 1996 року фірма Грілтекс радує клієнтів високоякісними гідроізоляційними матеріалами. Замовити їх можна по всій Європі, а вибрати відповідну модель дуже легко в нашому каталозі.

Гідроізоляція Griltex і її різноманітність


DVS Distribution є офіційним дистриб'ютором продукції даного бренду і надає в своєму інтернет-магазині тільки найкращі зразки. До Вашої уваги продукція з Польщі під торговими ім'ям GXP (GXP Plus). Такі товари просто необхідні при зведенні фундаменту, дорожньо-дренажних систем, стін і перекриттів.


Геомембрана - щільний поліетиленовий профільований матеріал з пухирцями. Така мембрана - найкраща ізоляція, захист і запобіжник стін і фундаментів при  вертикальному укладанні. Унеможливлює капілярний набір води в горизонтальному укладанні. Геомембрани надійні, міцні і стиснуті на розрив. Це досягається за рахунок пірамідоподібної структури шипів. Незаперечним плюсом є те, що волога не затримується в фундаменті, вона виводиться шляхом циркуляції повітря, за допомогою асиметричних штампувань.


Торгова марка надає клієнтам DVS унікальну гідроізоляцію Griltex в Києві і в Україні. Оригінальна запатентована система з'єднань, яка глобально впливає на функціонал і ефективність, усуває великі мінуси, які виникають при використанні дренажних мембран. Це дозволить значно збільшити сферу використання геомембран в будівництві, а також примножити їх функціональні можливості.

Вигоди використання гідроізоляційних матеріалів Griltex


Вирішивши купити гідроізоляцію Griltex у нас за доступною ціною, ви отримаєте наступні вигоди:


● Простий ефективний монтаж і гарантію відсутності зсуву парних з'єднаних плит. А ще - бонусні шляхи для бутилового ущільнення, які роблять місце герметизації більш стабілізованою. Тобто, при зварюванні вони створюють додаткові зв'язки і заповнюють місце між каналами.


● Вирішення проблем, пов'язаних зі збереженням лінійного з'єднання мембранних плит. Це значно спрощує роботу з геомембраною на великих за площею поверхнях, виключаючи можливість ефекту «банана».


● Абсолютна герметизація з’єднань. Корректно підібраний профіль забезпечує зварювання сепарованих листів між собою або з плоскими одиницями. Завдяки цьому вони більш продуктивно проявляють себе як ущільнювальний матеріал у водних резервуарах і інших гідротехнічних спорудах.


Гідроізоляційні матеріали від Griltex мають у нас помірну вартість (переконайтеся самі, вивчивши наш прайс), мають наступні характеристики:


● Витривалість хімічних елементів, які можуть потрапляти в грунті.


● Стійкість на стиск і розрив. Виключені повністю пошкодження викликані засипанням траншей і іншими природними лихами.


● Легкість і простота монтажу в будь-яку погоду.


● Бюджетне і дієве рішення для дому.


● Великий діапазон застосування в будівельній галузі.


● Можливість отримати додатковий простір для дренажних систем.


● Поліпшення теплоізоляції стінових перегородок і фундаментів.