Курс на 02.02
40.63 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Водостічні системи

Поки не закінчать облаштовувати покрівлю, будівництво будинку не можна вважати завершеним. Однак і на цьому не варто зупинятися, оскільки обов'язково потрібно спорудити водостік, який відводить дощову воду, талий сніг. Неорганізований водозлив допускає потрапляння рідини на стіни споруди, що викликає їх постійну сирість і руйнування фундаменту. Саме для того, щоб уникнути подібних неприємностей, і варто обладнати дану систему.

Вибираємо водостічні системи


Відомо два варіанти організації відведення зливових потоків. Усередині будинкового облаштування стоку, при якому всі складові системи збираються всередині приміщення і стають частиною каналізаціі. Це досить дорогий варіант, що пояснюється складністю работ. Використовується, в основному, в районах, з переважанням низьких температур.


В Україні більш м'який клімат, тому водостічні системи Києва влаштовують зазвичай з зовнішнім розміщенням конструкцій. Вартість їх більшою мірою залежить від виду і кількості використовуваних елементів, а також від матеріалу їх виготовлення. У комплект входять декілька елементів:


● труби, сітки;


● спеціальні жолоби;


● водоприймачі різного типу;


● всілякі перехідники, з'єднувальні муфти, хомути і кронштейни для кріплення конструкції до стін будівлі.


Водостічна система може виготовлятися з різних металів, пластмаси. Вироби зі сталі захищаються від корозії цинковим або полімерним покриттям. Термін експлуатації їх становить всього 15 років, та й процес монтажу досить трудомісткий. Мідні водостоки є найбільш довговічними, здатними прослужити до 150 років, але ціни на них набагато вище. Тільки з часом мідь покривається патиною і, як наслідок, темніє. Та й для монтажу потрібен фахівець, що володіє мистецтвом пайки. Замовити будь-які з них у нас можна прямо зараз.

Водостоки з пластику та їх особливості


Ми рекомендуємо купити водостічну систему, виготовлену з ПВХ. Вона може стати оптимальним рішенням для забудовників з будь-яким бюджетом, оскільки обходиться досить дешево. А її естетичне виконання і багата кольорова гамма сприяють використанню в будинках будь-якого стилю.


Подані нами пластикові водостічні системи досить легкі, тому практично не навантажують несучі конструкції будівель, і, перш за все, крокви покрівлі. Крім цього, потрібно зазначити:


● довговічність - термін служби може перевищувати 25 років;


● не схильність корозії, стійкість до лугів, появи тріщин;


● можливість експлуатації при температурі від -40 до +50 градусів.


● простоту догляду;


● малошумність - пластмаса має низькі резонуючі здібності;


● герметичність - стики відрізняються більшою герметичністю, ніж в металевій продукції, що виключає протікання;


● простоту монтажу - збірку можна виконувати самостійно, оскільки конструкція комплектується всіма необхідними для цього деталями;


● великий вибір типорозмірів в каталозі - завжди є можливість підібрати найбільш підходящі моделі для дахів і кутів вашого будинку.


Вже більше 10 років ми забезпечуємо найбільші будівельні компанії і організації країни кращими будівельними матеріалами. У нашому інтернет-магазині представлена ​​продукція провідних світових виробників, яка здатна задовольнити будь-які потреби справжніх професіоналів. Ми постійно розширюємо свій асортимент, що дозволяє придбати всі необхідні високоякісні будматеріали в одному місці і недорого. Дивіться фото, вивчайте прайс, а з розрахунками вам можуть допомогти наші фахівці.