Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Водостічні системи Marley

Виробник водостічних систем Марлей веде свою історію з середини минулого століття. Вона входить до складу німецького будівельного концерну ALIAXI. Цей найбільший на території Європи конгломерат об'єднує найвідоміших виробників продукції з полімерів (ПВХ), бетону і кераміки (плитка). Одним з найбільш затребуваних її продуктів є конструкції для відводу води і талого снігу від будівлі. Ми пропонуємо Вам купити їх в широкому розмаїтті.

Водостічні системи Марлей - досконалість технологій


Водостоки Marley досить популярні не тільки в Німеччині. Вони продаються (причому досить успішно) по всьому світу, включаючи і нашу країну. Сьогодні замовити їх в Києві вже давно не проблема і наша компанія готова запропонувати вам різні варіанти на вибір. І ціна на них цілком адекватна і розумна.


Використовуваний в процесі виробництва ударостійкий пластик найвищого класу, напрацювання всіх компаній, що входять в концерн ALIAXI дозволили створити справжній шедевр. Вироби світового рівня якості гарантують 100% захист вашого будинку від негативного впливу води і багаторазово продовжують його термін експлуатації.


Водостічні системи від бренду Marley - це, перш за все, заслужене ім'я на ринку. Його знають, йому довіряють, його вибирають багато найбільших будівельних компаній і організацій України. Бажаєте отримати за свої гроші одну з найактуальніших на ринку водостічних систем для Вашого будинку? Дана торгова марка зможе задовольнити будь-які ваші запити цілком і повністю, адже каталог у неї дуже великий. Наші співробітники допоможуть визначитися з вибором, а прайс переконає в розумній ціновій політиці.


Водостічні системи Marley - ми звикли бути першими у всьому

Якщо німецький виробник заходить на внутрішній ринок, то залишається там надовго, максимально відповідаючи запитам сучасних норм і вимог в будівництві. Багато українських компаній уже в цьому переконалися, а для всіх, хто ще не визначилися важко порадити більш підходяще універсальне рішення.


Застосовуючи інноваційні підходи в розробці і виробництві окремих елементів, кріплення, фірма зараз знаходиться на лідируючих позиціях у своїй сфері бізнесу. Важливим також є вибір керівництвом свого унікального шляху розвитку, який зумовив успіх бренду на світовому ринку.


За що ж кінцевий споживач виділяє німецького виробника? До особливостей і переваг його продукції фахівці відносять:


● Варіативність - інтернет-магазин може запропонувати сотні варіантів рішень в комплексі для забезпечення стоку з дахів будь-якої конфігурації і площі.


● Інноваційні та новаторські технології, увага до дрібниць, які дозволяють довести до ідеалу загальну ефективність і надійність системи. А ще розширити її характеристики і поліпшити якісні параметри.


● Легкість установки - ви проведете всі роботи максимально оперативно і якісно, ​​що дуже важливо для кінцевого споживача.


● Сучасний дизайн, завдяки чому вироби дуже естетично виглядають в будь-яких архітектурних формах.


● Великий експлуатаційний період.Мінімальний гарантійний термін становить десять років, але, як показує практика в Європі, подібні встановлені системи без проблем функціонують 20-30 років.

Водостік Marley і його покупка

Чому варто вибрати нас в якості свого партнера? це грамотне і продумане рішення. Воно допоможе вам надалі максимально продовжити експлуатаційний період вашого будинку, захистивши його від протікання і намокання фундаменту та стін. До того ж, вартість водостоку Марлей досить низька. Ми надамо вам кращі умови на ринку, а наша репутація (20 років бездоганної роботи і безліч контрактів з найбільшими будівельними компаніями країни) стане запорукою довгого і плідного співробітництва.