Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Мансардні вікна Fakro

FAKRO FPP-V U3 preSelect
FAKRO FPP-V U3 preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FPU-V preSelect
FAKRO FPU-V preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTP-V U5
FAKRO FTP-V U5

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTT U6
FAKRO FTT U6

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTT U8 Thermo
FAKRO FTT U8 Thermo

Ціна уточнюється у менеджера

Fakro PPP-V preSelect
Fakro PPP-V preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

Fakro PTP-V
Fakro PTP-V

Ціна уточнюється у менеджера

Fakro Standart SMART FTZ U2 66х118 см.
Fakro Standart SMART FTZ U2 66х118 см.

4640.00 грн/шт

Наш інтернет-магазин представляє вироби від відомої по всьому світу компанії Fakro. Концерн на сьогодні є одним з найяскравіших представників і лідерів в сфері облаштування систем покрівлі та супутнього обладнання. Один з найбільш затребуваних на ринку продукт - Товари для облаштування мансардних вікон.

Мансардні вікна Fakro - екологічність і безпеку


Відмінною особливістю продукції компанії є використання в якості матеріалу для рам спеціально відібраної і підготовленої згідно з технологією деревини. Основний матеріал це сосна класу «екстра» (або 1А).


Чому вікна Fakro так затребувані, в чому секрет їх популярності? Якщо розглядати основи успіху і поширеності, можна відзначити наступні фактори, що визначають вибір споживача.


● Просочення дерев'яних частин особливим антисептиком і двошаровим лаковим покриттям (збільшує термін експлуатації).


● Алюмінієві профілі також покриті стійкою до ультрафіолету фарбою для довговічності конструкції.


● Кріплення вікна виконані з нержавіючої сталі вищого сорту.


● Склопакети - загартоване скло, простір між стеклами заповнений інертним газом з низькою теплопровідністю (для максимальної енергоефективності та безпеки).


● Наявність клапанів для вентиляції - в вашому приміщенні завжди свіже повітря навіть при закритому вікні, виключена поява конденсату.


● Багатопозиційність (спеціальна конструкція віконних петель допомагає фіксувати панель в шести різних позиціях).


● Доступна вартість для всіх категорій населення - одна з найважливіших причин вибору кінцевим споживачем.

Можливості мансардних вікон Факро


Для мансардних вікон від Факро використовують соснову основу без найменших тріщин, дефектів або сучків. Застосовуючи новаторські рішення і сучасні технології, використовуючи високоякісні і екологічно чисті матеріали, надійну фурнітуру, комплектуючі, виробник представляє найширший модельний ряд виробів. За багатьма параметрами (універсальність, міцність, довговічність) вони дадуть фору багатьом своїм конкурентам.


Якщо в сім'ї є маленькі діти, то мансардні вікна Fakro "Факро" дозволять не турбуватися за їх безпеку. Вони утримають на своїй поверхні дорослу людину, не дряпаються і ніколи не розіб'ються від сильного граду. Замовити їх можна прямо зараз, каталог марки дуже великий.


Запатентована виробником система Top Safe стане надійним захистом і перешкодою від злому і проникнення зловмисника. Великий асортимент продукції і незмінно висока функціональність кожної із запропонованих моделей поряд з доступною ціною допоможуть знайти свій оптимальний варіант.


Вибираючи вікна даного бренду, ви отримуєте високоякісний продукт, який має всі необхідні європейські сертифікати відповідності з доставкою в Києві та області.

Вибір мансардних вікон Факро


У нас ви зможете купити мансардні вікна Fakro екстра-класу на кращих умовах (деталі дивіться в прайсі). Україна давно вже знайома з нашою компанією і її діяльністю, спрямованою на надання якісних товарів і послуг в будівельно-монтажному бізнесі. Ми ведемо свою історію з 90-х років минулого століття і за цей час зросли з маленького офісу в серйозну організацію. Нашими послугами користуються багато великих будівельних компаній країни.


Наш девіз - оперативність, якість, доступність! Звертаючись до наших фахівців, ви отримаєте грамотні консультації з будь-яких питань. Ви легко зможете придбати товар будь-яких розмірів в будь-якому необхідному вам обсязі і кількості.