Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.uaIQ energy це відносно нова програма для України, розроблена спільно фінансовими установами України, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і країнами-донорами. Дана програма перш за все спрямована на можливість зробити доступними ефективні енергозберігаючі технології простим громадянам нашої країни.


Основне завдання програми IQenergy - компенсувати частину коштів на придбання матеріалів і робіт, які в подальшому, поліпшать енергоефективність і надалі знизять витрати на енергоносії. IQenergy передбачає в установленому порядку заохочувальні платежі-компенсації (гранти) в розмірі до 35% від суми витрат на проведені роботи та матеріали (включаючи витрати на доставку). Механізм заохочень підтримується за рахунок коштів в розмірі 15 мільйонів євро виділених Східноєвропейським Партнерством в області енергоефективності та екології ( "E5P").


Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк.