Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Металочерепиця Tail

Металлочерепица Tail
Металлочерепица Tail

Ціна уточнюється у менеджера

Металлочерепица Tail Modern/Modern+
Металлочерепица Tail Modern/Modern+

Ціна уточнюється у менеджера

Металлочерепица Tail Премиум/Премиум+
Металлочерепица Tail Премиум/Премиум+

Ціна уточнюється у менеджера

Металлочерепица Tail/Tail +
Металлочерепица Tail/Tail +

Ціна уточнюється у менеджера

Металлочерепица Tigla/Tigla+
Металлочерепица Tigla/Tigla+

Ціна уточнюється у менеджера

У нас можна прямо зараз замовити металочерепицю Тайл, яка відрізняється якістю і надійністю, що перевірені часом. Ось уже близько п'ятдесяти років вона є одним з найпопулярніших і затребуваних на ринку типів покрівельного покриття. Виготовляється вона з металевого листа прокату, оцинкованого з обох сторін і покритого надійним і міцним шаром полімеру. Імітація під натуральну черепицю досягається рельєфним профілюванням, при якому матеріал проходить процедуру холодного штампування.

Секрет популярності металочерепиці Tail

Чому саме цей будматеріал отримав настільки широке поширення? На сучасному ринку просто не існує іншого такого продукту, який при відносно невисокій вартості міг би похвалитися:

● найширшим модельним профільним поруч;

● багатою гамою колірних рішень в системі RAL;

● стильністю і оригінальністю зовнішнього вигляду;

● легкістю і швидкістю монтажу;

● високими показниками надійності і довговічності та ін.

При установці металочерепиці Tail, слід враховувати деякі моменти. Наприклад, велику теплопровідність покриття, що вимагає проведення додаткових тепло- і гідроізоляційних робіт для захисту від холоду взимку і спеки влітку. Також важлива наявність систем снігозахисту, якщо площа даху досить велика.

Виріб може поєднуватися з будь-якими архітектурними стилями. Віддаєте перевагу класиці, модерну або кантрі? На ваш вибір фахівці запропонують десятки варіантів, які будуть досить органічно виглядати в загальній архітектурі будівлі, доповнюючи і підсилюючи ефект сприйняття.

Вибираючи для себе той чи інший рельєф черепиці, дуже важливо вгадати з відтінком і кольором. Інакше можна не потрапити в «тон» екстер'єру вашого житла, а також дизайну ландшафту. Відповідно самими затребуваними моделями є природні відтінки (піщаний, цегляний, трав'яний) елементів.

Металочерепиця Тайл на вигідних умовах

Купити металочерепицю Tail в Києві, і в Україні в цілому, хочуть ті, хто вибирає європейську якість за українською ціною. Наш інтернет-магазин є офіційними представником бренду, який вже на протязі багатьох років випускає сталеві вироби європейської якості для вітчизняного ринку.

У виробничому процесі виробник використовує сталь високої якості з Німеччини, Словаччини та Польщі. Заготовки оцинковують і покривають декількома шарами полімерного лаку. Готову продукцію ретельно перевіряють сучасною апаратурою, яка відстежує всі етапи, починаючи штампуванням з правильною геометрією і закінчуючи формуванням надійних замкових з'єднань. А ще металочерепицю Tail вибирають багато в чому завдяки її високим естетичним якостям. І, звичайно ж, багатій колірній гамі і різним варіантам профілів, які допомагають продукції заводу ефектно виглядати в будь-яких архітектурних стилях. Великий каталог і прайс даної продукції можна вивчити в режимі онлайн.

Наша компанія пропонує найбільш затребувані на сучасному ринку покрівельні матеріали вже більше 10 років. За цей час ми пройшли шлях від крихітної компанії, якій ніхто не знав, до відомого в будівельній сфері партнера. У число наших постійних клієнтів входять найвідоміші будівельні організації і компанії.

Ми налаштовуємося на довготривалу співпрацю з будь-яким потенційним клієнтом, незалежно від його фінансових можливостей. Наші пріоритети - якість, надійність, традиції, перевірені часом. У нашій особі ви знайдете вірного помічника в будь-яких своїх починаннях, який забезпечить якісним матеріалом і підтримає потрібною порадою.