Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Водостічні системи Roofix

Водостічна система є невід'ємною складовою частиною вашої покрівлі, тому важливо, щоб ви розуміли, як вона працюють, і що відбувається, коли вона не працюють належним чином.

При відсутності системи збору води з площин покрівлі або при неправильному її монтажі вода може накопичуватися навколо заснування вашого будинку, викликаючи ерозію ґрунту або пошкодження фундаменту. Вода, що стікає з даху, також може потрапляти на стіни будинку, що може привести до пошкодження фасадної системи або стати джерелом зайвої вологи для зовнішньої (іноді внутрішньої) поверхні стін. 


Водостічні системи Roofix - довговічність і якість


Для запобігання всіх вище перерахованих проблем пропонуємо вашій увазі пластиковий водостік Roofix (by Marley GmbH). Дана система виготовляється концерном Marley (Німеччина). Уже понад півстоліття торгова марка Marley є лідером ринку Європи по виробництву і дистрибуції водостічних систем з пластика екстра-класу.


Водостоки Roofix - грамотне рішення


Водостічна система Roofix з напівкруглим перетином ринви доступна в розмірах, що підходять для різних областей застосування як промислових, так і житлових, маючи при цьому бездоганну репутацію по довговічності, міцності, стійкості покриття до вигоряння. Водостоки доступні в чотирьох варіантах кольорів білий, коричневий, сірий і графіт (Ral 9016, Ral 8019, Ral 7040, Ral 7016). На весь модельний ряд поширюється гарантія 10 років.