Курс на 01.04
40.53 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

OSB (ОСБ) плита

OSB плити - це матеріал, який широко застосовується в будівництві. Розшифровується назва як орієнтовано-стружкова плитка, виготовлена ​​за спеціальною технологією. Вона є незамінним виробом з широкими можливостями.


Купити ОСБ плиту в Україні не проблема, в нашому каталозі є різні моделі, в залежності від сфери застосування матеріалу. DVS є офіційним дистриб'ютором виробника продукції високої якості в столиці і замовити її можна у нас в режимі он-лайн.

Сфери застосування ОСБ плити

Плита ОСБ - це надійність і практичність з гарантією. Вона являє собою міцний, надійний, якісний будматеріал на роки. Її застосовують для потовщення, зміцнення стінових покриттів, дахів, фасадів, а також як основу для термопанелей, покриттів на підлогу і т.д. Вона не тільки практична, як рішення для дому, вона ще й естетично приваблива. Адже візуально панель нагадує натуральну деревину, яка утеплить і прикрасить житло повністю, або окремо його стіни і дах. Якісне звукопоглинання і хороша жорсткість - це тільки кілька переваг вироби.


Продажі OSB плит ведуться сьогодні дуже активно. Плюси її використання можна перераховувати довго. Вона стійка до екстремальних погодних умов (сніг, дощ і т.д.), тому є хорошою основою для утеплення даху. Відповідна основа покрівельного матеріалу: металочерепиця (в тому числі і бітумна), шифер. А ще використовувати її можна в різних випадках:


● для ущільнення опорних конструкцій, міжповерхових і стінних перекриттів дерев'яних будинків;


● в якості мобільної опалубки для роботи з бетоном - її можна багато разів застосовувати в роботі з бетонними конструкціями;


● в легких будівельних спорудах вона безпосередньо використовується як покриття для підлоги, оздоблювальні панелі;


● можна використовувати матеріал як суцільний настил і несучі лаги в чорнових підлогах;


● в якості гарної основи для термопанелей;


● в обшивці стінових перекриттів OSB плити можуть використовуватися з усіма різновидами зовнішніх облицювальних покриттів.

Асортимент OSB плит

На ОСБ плиту ціни в Києві можуть сильно відрізнятися в залежності від характеристик. Вона є в нашому інтернет-магазині в асортименті. У нас представлені 7 різних видів виробів з різними функціональними можливостями:


● №1 годиться для сухих місць, де практично відсутня волога; її використовують для оббивки, меблів і упаковки;


● №2 підійде для сухих, мало вологих приміщень;


● №3 призначена для несучих конструкцій, які експлуатуються при підвищеній вологості;


● №4 підходить для конструкцій, що несуть значне механічне навантаження при підвищеному рівні вологості;


● лакована - має одну сторону, покриту лаком;


● ламінована - покрита ламінатом (застосовується під багаторазову опалубку (кількість циклів - до 10) при бетонних роботах);


● шпунтована - з обробленими торцями паз-гребінь, з двох або чотирьох сторін OSB плити, для укладання за площею поверхні.


У DVS ви отримаєте надійний будматеріал за невисокою вартістю (дивіться наш прайс). Він візуально схожий на дерево і має високу декоративність. Він легкий при підйомі, що дає можливість здійснювати монтаж верхніх поверхів без кранів, лісів і блоків. Як і будь-який інший деревний композит і чиста деревина має високий показник деформації на злам. Покупцеві надається гарантія на тривалий термін, що вже неодноразово підтверджено на практиці.

Параметри ОСБ плит

OSB плита користується попитом завдяки своїм винятковим параметрам і характеристикам. Ось вони:


● висока міцність по всім фізико-механічним показникам;


● стійкість до вологи - не псується, зберігає властивості при перебуванні у воді протягом доби, після чого починає набухати;


● простота обробки - її запросто можна розрізати або просвердлити, склеїти або пофарбувати будь-якими клеями і фарбами для дерева;


● коефіцієнт кріплення на 25% вище, ніж у багатьох інших схожих матеріалів;


● невисокий поріг ушкоджень (розшарувань, сучків і порожнеч);


● не псується різними жуками і комахами.


ОСБ плита має різноманітне призначення. Поставляється вона листами стандартних розмірів, немов фанера. Придбати її в потрібній кількості можна прямо зараз!