Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Нестандартні вироби з жерсті (Додаткові аксесуари для монтажу та покрівлі)

Вітрозахист тип 1
Вітрозахист тип 1

154.00 грн/шт

Вітрозахист тип 2
Вітрозахист тип 2

Ціна уточнюється у менеджера

Вітрозахист фігурний
Вітрозахист фігурний

Ціна уточнюється у менеджера

Вуголок внешний
Вуголок внешний

Ціна уточнюється у менеджера

Вуголок внутренний
Вуголок внутренний

Ціна уточнюється у менеджера

Жолоб плоский тип 1
Жолоб плоский тип 1

Ціна уточнюється у менеджера

Жолоб плоский тип 2
Жолоб плоский тип 2

Ціна уточнюється у менеджера

Заглушка коника універсального
Заглушка коника універсального

Ціна уточнюється у менеджера

Додаткові аксесуари для монтажу та покрівлі


На цій сторінці представлені додаткові аксесуари для монтажу та покрівлі. Тут Ви зможете знайти і вибрати для себе різні типи вітрозахисту, планки для зашивання, захисту стін і карнизів, куточки, жолоби і багато іншого. Це все відноситься до категорії нестандартні вироби з жерсті. Київ - місто, в якому все популярнішим стає життя в приватному секторі. Маленькі периферії оточують столицю з усіх боків, сотні нових будинків будуються щотижня. При будівництві приватного житлового будинку необхідно потурбуватись про безпеку: захист від блискавки, заземлення, зміцнення стін і покрівлі, страховка окремих елементів інтер'єру та екстер'єру.

Вітрозахист


Вашій увазі надається три моделі вітрозахисту, в залежності від вигину.


Вітрозахист необхідний для:


  • стабілізації комфортної температури всередині будинку;

  • запобігання утворенню цвілі і грибка (так як при зниженні температури повітря на стінах з'являється конденсат, що перетворює будинок в сприятливу платформу для розмноження найпростіших організмів). Купити вітрозахист в Києві можна, зробивши замовлення у нас на сайті.

Плоский жолоб


У нашому каталозі представлено дві моделі плоских жолобів як додаткових аксесуарів в системі водовідведення. Це один з основних матеріалів для будинку, які Вам необхідно купити. Плоский жолоб - Київ вже оцінив переваги використання цього матеріалу.


Також в нашому каталозі додатково можна придбати декоративну накладку для жолоба.

Коник універсальний і плоский


Коники для металочерепиці, плоского або напівкруглого типу. Підходять для будь-якого виду дахів. Плоскі коники зазвичай встановлюються на шпилі, шатрових дахах і альтанках. Купити коник універсальний в Києві просто - зробивши замовлення на нашому сайті.


В основному, коник універсальний слід кріпити на місці стику схилів двоскатних і чотирисхилих дахів. Для запобігання попаданню сміття і вологи з торців вони закриваються спеціальними заглушками для універсального коника.

Захист стін і карниза


Захист карниза встановлюється на стартовому етапі перед початком покрівлі на нижній край даху. Він служить для герметизації простору під покриттям, зводить до мінімуму тиск на плоскі ринви водостоку, а також доставляє в жолоби дощову воду. Купити захист карниза в Києві можливо зробивши замовлення у нас на сайті.


Захист стін - актуально в Києві. Зміцнення стінових перекриттів залізними кутовими модулями від зовнішніх і внутрішніх факторів.

Планка зашиття універсальна


Універсальні планки зашивання - елементи з жерсті, якими можна перекрити торці, стики і інші конструктивні вузли стін і покрівлі, щоб прибрати візуальні недоліки в готовому спорудженні. Також, такі планки грають свою роль в процесах волого і терморегуляції. Купити універсальну планку зашивання в Києві можна, замовивши її на нашому сайті.

Куточок (зовнішній і внутрішній)


Куточок - незамінний елемент будь-якого інтер'єру і екстер'єру. Це елементи, які не тільки зміцнюють і захищають підлогове покриття, але і надають йому візуального естетизму. Куточки всередині будинку встановлюють для запобігання скупченню бруду в важкодоступних місцях, зміцненню меблів і стінових перекриттів. Зовні будинку - куточок незамінна річ для ущільнення кутів і запобігання їх пошкодження. Якщо Вам необхідно купити куточки в Києві - краща якість і вибір на нашому сайті.

Сніговий бар'єр

Сніговий бар'єр - гарантія безпеки в зимовий період. Сніговий бар'єр покликаний захищати Ваш дах від скупчення великої кількості снігу і його обвалу. Снігові бар'єри з жерсті від ДВС - міцні і надійні. За потреби придбання снігового бар'єру в місті Києві Ви зможете підібрати для себе відповідну модель у нас в каталозі.