Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Керамічна черепиця BRAAS

 Модель "Адрия"
Модель "Адрия"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Таунас"
Модель "Таунас"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Франкфуртская"
Модель "Франкфуртская"

Ціна уточнюється у менеджера

Модель "Херцер"
Модель "Херцер"

Ціна уточнюється у менеджера

Комплексний підхід при облаштуванні покрівнлі будь-якої складності гарантує відмінний результат. І важливим етапом в цьому процесі є вибір матеріалу. Наш інтернет-магазин рекомендує звернути увагу на керамічну черепицю Браас, купити яку можна по помірній вартості.

Чим хороша керамочерепиця Браас


Вся продукція німецького виробника Braas відрізняється винятковою якістю. Його кропітливо перевіряють як на самих заводах, так і в профільних лабораторіях. Саме тому фірма гарантує три десятки років бездоганної служби, але час її використання може вимірюватися століттям.


Як і будь-яка інша натуральна продукція для даху, керамічну черепицю Braas високо цінують в Україні за екологічну чистоту. Але вона має і інші переваги:


● міцність, підвищена стійкість до навантажень, коливань температури, вологи, вітру, біологічних факторів;


● низька теплопровідність;


● відмінна звуко- і гідроізоляція;


● електро- і пожежна безпека;


● хімічна інертність;


● легкий монтаж, ремонт і обслуговування.


Сильною стороною будматеріалу даної марки є його естетичність. У каталогах представлені розкішні коллекціі, що носять назви дорогоцінних каменів - Рубін, Смарагд, Агат, Сапфір, Гранат, Опал і т.д. Як і ці цінні мінерали, керамочерепиця від Braas может похвалитись:


● різноманітними формами - строгими, геометричними, художніми, вигадливими;


● широкою гамою відтінків;


● будь-якою поверхнею - шовковою, матовою, глянцевою;


● різним покриттям;


● будь-якими лініями і хвилями.


Замовити будь-які моделі можна прямо зараз.

Керамічна черепиця Braas на нашої вітрині


Наша компанія пропонує широкий асортимент покрівельних матеріалів від легендарного бренду з Німеччини. Ми зібрали найкращі колекції виробника, які гідні вибагливих споживачів. Це оригінальний товар, якість і походження якого підтверджується відповідними документами. Крім того, у нас найкращі в Києві тарифи - ви можете самі в цьому переконатися, переглянувши ціни, зазначені в прайсі.


Наш магазин працює на вітчизняному ринку покрівельних покриттів і аксесуарів не один рік. За цей час він заробив хорошую репутацію, а величезною кількістю клієнтів і партнерів по-справжньому гордиться. Ми постійно співпрацюємо з найбільшими організаціями країни, збільшуємо нашу присутність в галузі. І не збираємося на цьому зупинятися. Довіртеся нам і ми допоможемо обладнати покрівлю вашого дому найкращим чином.