Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Металочерепиця Ruukki

Ruukki Adamante
Ruukki Adamante

Ціна уточнюється у менеджера

Ruukki Armorium
Ruukki Armorium

Ціна уточнюється у менеджера

Ruukki Finnera
Ruukki Finnera

Ціна уточнюється у менеджера

Ruukki Monterrey TS39-350-1100
Ruukki Monterrey TS39-350-1100

Ціна уточнюється у менеджера

Все колись трапляється вперше. Це в повній мірі відноситься до історії виникнення такого матеріалу для покрівель, як фінська металочерепиця від Ruukki. На початку 60-х років минулого століття неподалік від Гельсінкі почалося будівництво сучасного заводу з випуску якісного металу. А сьогодні замовити її вироби з каталогу можна в будь-якому куточку світу.

Як з'явилася металочерепиця Ruukki


Господар виробництва - фінська корпорація Rautaruukki мала за мету забезпечити насичення ринку країни якісними металом вітчизняного походження. У початку 1972 року відкривається перша в Європі лінія з прокату тонколистового профілю. Він і став надалі основою для знаменитої на весь світ продукції для покрівлі.


В наші дні корпорація є одним з визнаних світових лідерів у виготовленні металу для потреб будівельної промисловості Цехи компанії територіально розташовуються в 26 країнах світу, в тому числі і в Україні. Тут знаходиться два заводи повного циклу виробництва, а також понад двох десятків представництв і філій.


Наш інтернет-магазин представляє в країні інтереси компанії Ruukki. Вона донині задає пріоритети в будівельній індустрії. Більш того, вона вважається незаперечним авторитетом у всьому, що стосується металочерепиці. Її продукція випускається на найсучаснішому обладнанні з використанням всіх досягнень та напрацювань, досягнутих за майже півстолітню історію підприємства.

Металочерепиця Рууккі на вигідних умовах


На металочерепицю Ruukki ціна в Києві у нас найкраща (дивіться прайс). Ми пропонуємо вашій увазі весь модельний ряд даного товару. Основною її перевагою є повний цикл виготовлення, який відбувається в нашій країні. Тобто, філія:


● безпосередньо виробляє метал;


● виконує його оцинкування з двох сторін;


● ґрунтує заготовки;


● забарвлює в оригінальний колір (поRAL);


● проводить профілювання отриманої заготовки.


Все це в комплексі дає можливість контролю виробництва на кожному його етапі, що зумовлює високу якість всієї продукції металочерепиці Рууккі. Нагадаємо, що всі інші хоч трохи відомі бренди в своїх цехах використовують вже готові листи металу. Їм просто надається остаточна форма - виконується профілювання.


Купити металочерепицю від Рууккі варто через солідну оцинковку (понад 270 грм/кв.м). Така товщина захисного покриття зумовлює його чудові захисні та експлуатаційні якості. Сніг, дощ, град, пилова буря, нестерпна спека і арктичний холод не стануть перешкодою для комфортного проживання в Вашій оселі. А вартість її цілком помірна для жителів нашої держави.


Ми пропонуємо до Вашої уваги продукцію відомого на весь світ фінського гіганта, ми стояли біля витоків її появи у нас. Наша компанія працює на ринку будматеріалів уже досить давно і нашими партнерами є найвідоміші будівельні компанії країни.