Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Мансардні вікна

 C комбинированной системой открывания
C комбинированной системой открывания

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FPP-V U3 preSelect
FAKRO FPP-V U3 preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FPU-V preSelect
FAKRO FPU-V preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTP-V U5
FAKRO FTP-V U5

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTT U6
FAKRO FTT U6

Ціна уточнюється у менеджера

FAKRO FTT U8 Thermo
FAKRO FTT U8 Thermo

Ціна уточнюється у менеджера

Fakro FYP-V U3 proSky
Fakro FYP-V U3 proSky

Ціна уточнюється у менеджера

Fakro PPP-V preSelect
Fakro PPP-V preSelect

Ціна уточнюється у менеджера

Дуже рідко простір під дахом приватного будинку використовується для складування старих непотрібних речей. Найчастіше за його рахунок розширюють житлову площу, облаштовуючи на ній дитячу кімнату, гостьову спальню, кабінет, ванну кімнату або навіть сауну. Природно, те, наскільки мансардне приміщення буде затишним і функціональним, багато в чому буде залежати від його освітленості, тобто, від вікон.


Специфікою вікна для мансарди є те, що встановлюється воно під кутом, відповідним нахилу покрівлі, з усіма витікаючими з цього наслідками. Можливий і вертикальний монтаж, але в цьому випадку, буде потрібно спеціальний короб, що тягне за собою додаткові витрати.

Типи мансардних вікон


До горищних вікнон пред'являються особливі вимоги, оскільки вони приймають на себе серйозне навантаження у вигляді атмосферних опадів. Вони повинні герметично закриватися, щоб не пропускати дощову воду, мати достатню міцність, що дозволить витримувати вагу снігу і удари граду. З цієї причини, ми пропонуємо продукцію тільки лідерів в цій області, чиє якість не піддається сумніву.


Конструктивні рішення вікон, які завжди можна придбати у нас, дозволяють розділяти їх на кілька типів:


● Карнизний. Конструкція, що складається з похилого елемента і додаткового вертикального може бути використана в мансардах з досить високим пристінком.


● Балконний, який схожий на карнизний варіант. У цьому випадку нижній вертикальний елемент є частиною балконного парапету.


● Похилий з двома елементами. Ця конструкція складається з двох частин, де відкривається тільки верхня з них.


● Стандартний. Ці конструкції мають одну поворотну стулку прямокутної або квадратної форми. Саме такі мансардні вікна в Україні найчастіше вибирають для облаштування приміщень під дахами.

Конструкційні особливості вікон для мансард


Віконні мансардні конструкції також відрізняються способом відкривання, найбільш затребуваними з яких є:


● З центральною поворотною віссю. Це найпопулярніший варіант, який можна використовувати на дахах з будь-яким нихилом. Такі мансардні конструкції дуже прості в обслуговуванні і експлуатації.


● Мансардний люк, єдина стулка якого відкривається назовні по бічній осі.


У кімнаті під дахом можна встановити і дерев'яні рами, проте ми пропонуємо вироби з більш сучасних матеріалів на основі пластиків. Вони здатні витримувати великі навантаження і протистояти впливу агресивних середовищ. Особливо це актуально в ванних кімнатах і саунах- приміщеннях з підвищеною вологістю. Пластикові та металопластикові вироби економічні, функціональні, довговічні, енергозберігаючі, доступні в кольорах. Але такі вікна не подобаються багатьом своїм бюджетним видом. Алюміній-міцний, легкий, сучасний матеріал, але і його дизайн догодить не всім.


Перед тим як замовити мансардне вікно важливо звернути увагу на фурнітуру і її якість. Добре забезпечити їх ролетами, шторками або жалюзі, в ідеалі - з дистанційним управлінням.

Скління горищних вікон


Продажі вікон мансардних ведуться сьогодні досить активно. Вони мають не звичайне скло, яке тільки пропускає світло. В них застосовується як мінімум загартована панель, як максимум - з додатковими опціями. Хоч за вартістю вони дорожче, але витрати цілком виправдані.


Триплекс - склопакет з плівкою всередині, яка утримує осколки при пошкодженні або розбитті. Вона робить експлуатацію більш безпечною і зручною. Також триплекс відрізняється підвищеною міцністю від ударів предметів, піднятих у повітря сильним вітром.


Склопанель з ефектом самоочищення. На неї не осідає пил, не накопичується бруд, їх не потрібно мити, але вони завжди здаються чистими, свіжими і блискучими. Таке можливо завдяки спеціальному покриттю горищних вікон.


Металеве напилення зробить вікно теплим, енергозберігаючим. Оптимально вставити подвійний склопакет, одна панель якого буде з відбиваючим напиленням.


Україна вже гідно оцінила такі опції в горищних вікнах і комфорт, який вони створюють для дахового простору. Оцініть їх і ви, обладнавши мансарду сучасними технологічними вікнами

Розташування та дизайн вікон мансардних


Ціна мансардних вікон в Києві не включає їх проектування та встановлення, для цих робіт варто запросити компетентного спеціаліста. Майстер допоможе вирішити питання щодо розміщення, підбере оптимальні розміри і вид продукції з огляду на інтер'єр і екстер'єр.


Встановлюють мансардні вікна між крокв покрівлі, відстань між якими визначають ширину отвору. Тому вони не перевищують 0,9-1,3 м. і виготовляються під індивідуальне замовлення. Розташовуються віконні конструкції або перпендикулярно до сонячних променів, або під кутом.


Не варто монтувати їх занадто високо від підлоги, інакше буде проглядатися тільки небо і хмари, а не пейзаж.Так що нижню межу рами не піднімайте вище 90-100 см від підлоги. Висота виробів і площа скління залежить від кута нахилу покрівлі та особистих уподобань домовласника. Але склити мансардні приміщення варто не менше, ніж на 0,1 частину від площі підлоги.


У наш час можна придбати вікна на горище, що починаються з підлоги, а також у вигляді балкона з козирком. У прайсі можна ознайомитися з тарифами на всі ці варіанти, перераховані вище. Дізнатися остаточну суму можна тільки після детальних розрахунків, проведених менеджерами після вимірів і проектування.

Ще трохи корисної інформації про вікна для горища


Іноді мають місце промерзання, протікання, утворення конденсату та ін. Більшість проблем, пов'язаних з експлуатацією вікон мансардних, виникають через неправильний монтаж, а не низьку якість виробів. Щоб уникнути неприємностей, можна зробити наступне:


● не встановлювати самостійно конструкції, не маючи досвіду;


● доручити монтажні роботи підряднику продавця, а не наймати інших людей (щоб вони не валили провину один на одного);


● вимагайте гарантію від виробників і від монтажників;


● уважно читайте інструкції, щоб мати можливість контролювати працівників, (перевірте горизонтальність і вертикальність рами, відведення води, хід фурнітури, укоси).


Всі необхідні товари для скління кімнат під дахом є у нас в асортименті. Працюючи на ринку будівельних матеріалів більше 10 років, ми не зупиняємося на досягнутому. Ми пропонуємо нашим клієнтам найсучаснішу і високотехнологічну продукцію від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Наприклад, можна купити у нас мансардні вікна з електроприводом, відкривати і закривати які можна за допомогою пульта дистанційного керування. За допомогою шторок, також дистанційно, можна регулювати рівень освітленості на горищі.


Ми прагнемо наповнити каталог нашого інтернет-магазину всім необхідним для проведення будь-яких будівельних робіт. Це дозволить великим будівельним компаніям та індивідуальним забудовникам придбати потрібні будівельні матеріали і конструкції в одному місці за прийнятними тарифами.