Курс на 25.09
36.38 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Базальтовий натуральний утеплювач "Paroc"

Базальтовий утеплювач (мінеральна вата) Paroc "Парок"


Незважаючи на жорстку конкуренцію між виробниками утеплювальних матеріалів, що постійно пропонують нові продукти, мінвата міцно утримує свої позиції. Базальтовий утеплювач Парок в Києві користується підвищеним попитом і не збирається залишати ринок. Таку популярність можна пояснити високими звуко- і теплоізоляційними властивостями виробу. А ще - помірною вартістю, яка по кишені кожному українцю. Люди (і приватні домовласники, і професійні будівельники) знають його і довіряють йому, а це дуже важливо.

Властивості базальтового утеплювача Paroc


Paroc - відома фінська марка, яка славиться новими виробничими технологіями і високою якістю товарів. Інновації дозволили розширити можливості продукції і область її застосування. Завдяки включенню до складу базальтових волокон, вата стала негорючою, відкривши можливість для використання її з високотемпературними об'єктами. До того ж вона здатна прослужити не менш 50 років, а це пристойний термін.


Завдяки своїм унікальним здібностям, базальтову вату Paroc успішно застосовують для утеплення:


● фасадів багатоповерхових і малоповерхових будівель;


● дерев'яних, бетонних, цегляних, газобетонних стін;


● цоколів і цокольних приміщень;


● горизонтальної або похилої покрівлі;


● підлог з лагами і під стяжку;


● плит перекриття;


● промислових і побутових трубопроводів, вентиляційних каналів;


● обладнання в промисловості.


Фінська компанія є одним з безперечних світових лідерів у виробництві мінеральних будматеріалів. Уже 80 років вона випускає і постійно вдосконалює свою продукцію. Вона пропонує Paroc утеплювачі різного призначення, які не мають аналогів, в контексті ефективності і довговічності. Продукція з Фінляндії затребувана в багатьох країнах світу, а завдяки нашим можливостям вона стала доступною і в Україні.

Сфера використання мінеральної вати Парок


Серед достоїнств фінського утеплювача Парок значиться ціна, яка вам сподобається в нашому інтернет-магазині. Також необхідно виділити:


● дуже низьку теплопровідність;


● хорошу паропроникність;


● вогнестійкість і негорючість;


● високі звукоізоляційні властивості;


● екологічність і безпеку для здоров'я людини, навколишнього середовища.


Мінеральна вата Paroc "Парок" використовується як для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення. Вона практично не вбирає воду, але якщо навіть намокне відсотків на 30, буде продовжувати перешкоджати втраті тепла. Крім того, у пропонованій нами продукції, на відміну від товарів інших виробників, повністю відсутня схильність до усадки. Це важливо, оскільки усадка матеріалу призводить до появи порожнеч в утепленні і, як наслідок, до часткової втрати тепла.


Купити утеплювач від Paroc пропонується у вигляді плит, прошивних і ламельним матів, сипучого матеріалу і спеціальних форм для труб. Замовити його у нас можна абсолютно в будь-якій кількості. Каталог виробів можна переглянути в режимі он-лайн, дізнатися розцінки на товар допоможе прайс.


Базальтовий утеплювач Парок в нашій країні

Базальтовий утеплювач Paroc є в нашому асортименті. Вже більше 10 років ми займаємося реалізацією високоякісних будівельних матеріалів, пропонуючи унікальні розробки кращих світових виробників. У нас є продукція, яка використовується в області утеплення, вентиляції, гідроізоляції, облаштування покрівлі, оздоблення фасадів будівель різного призначення. Наші можливості та досвід вже успішно застосовують найбільші будівельні організації і компанії столиці і всієї країни. І ми завжди відкриті для нових контактів.


Нас вибирають, тому, що ми пропонуємо найкраще. Переконайтеся в цьому самі, звернувшись до наших менеджерів за допомогою або консультацією. При оптовому замовленні покупцям надається додаткова знижка. Також діє оперативна доставка в межах країни будь-транспортною службою.