Курс на 07.06
39.83 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Натуральна цементно-піщана черепиця Braas "Браас"

У даній категорії немає товарів.

Серед натуральних покрівельних матеріалів, представлених в нашому інтернет-магазині, вигідно відрізняється продукція компанії Braas. У Києві та Україні в цілому її вибирають найвибагливіші споживачі. Купити її за помірною вартістю можна у нас в режимі онлайн.

Особливості цементно піщаної черепиці Braas


Ми пропонуємо вашій увазі каталог цементно піщаної черепиці Браас, яка з'явилася на ринку на початку минулого століття. Підприємець з Німеччини Р. Брасс запропонував даний продукт як альтернативу традиційним будматеріалам, що сильно подорожчали. Вироби з бетону до кінця століття стали такими ж популярними, як керамічні, а торгові представництва компанії з'явилися по всьому світу. Виробляються вони на заводах групи Моньє, загальне число яких давно перевищило 140, а продається вона на ринках 40 країн.


На свою продукцію бренд дає гарантію 30 років, протягом яких він змінює фрагменти, що вийшли з ладу. Термін служби такої покрівлі становить не менше ста років. Її якість контролюється на заводах сучасним обладнанням і перевіряється серйозними лабораторними дослідженнями. Клієнти обирають її за економічність в обслуговуванні, простий догляд, легкий монтаж і ремонтопридатність.


Цементно піщана черепиця Braas має доступну ціну, вона вам точно сподобається (дивіться прайс). Також вона порадує і високою декоративністю - її зовнішній вигляд не залишає бажати кращого, тому що не поступається іншим якісним показникам.

Асортимент цементно піщаної черепиці Braas


Замовити цементно піщану черепицю Braas можна в трьох формах і в різних колекціях.


COPPO DI GRECIA. Це оригінальний профіль з високою хвилею, неоднорідним забарвленням і ексклюзивною гранульованою поверхнею. Фрагменти з даної колекції виготовляються в німецькій та італійській філіях. Сфера їх застосування досить широка. Але найчастіше використовуються матеріали в реставраційних роботах, так як вони гармонійно вписуються в екстер'єр старовинних споруд.


Бурштин. Це лінія, яка має плавний профіль, дві хвилі, і оформлення, гармонійно поєднується з навколишньою природою. Елементи економічні в плані витрат і придбання. Підходить для будівель будь-яких розмірів, як мініатюрних, так і величезних.


Франкфурт. Відрізняється класичними лініями, бездоганною красою, надійністю і великою комплектацією додаткових аксесуарів. Вироби годяться для створення будь-яких архітектурних форм даху.


Також у нас можна знайти покрівельні будматеріали з інших серій - Таунас, Ревіво, Адрія, Харцер і т.д. Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще, що створив німецький бренд, щоб максимально догодити їхнім потребам. Звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте!