Курс на 20.09
34.01 грн/євро
28.74 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(044) 502-78-20
+38(067) 404-06-18
+38(067) 656-20-91
Пн-Пт 9:00-18:00

Металочерепиця: практичний, якісний і недорогий матеріал

Металочерепиця: практичний, якісний і недорогий матеріал

В останні роки металочерепиця стає найпопулярнішим матеріалом для покрівлі. Матеріал цей - родом з Фінляндії, але зараз його виробляють всюди: у Франції, Німеччині, Італії, Британії, в загальному - у всіх країнах цивілізованого світу.


Якщо говорити про визначення металочерепиці - то це листи з оцинкованої сталі, на які нанесено спеціальний профіль. Товщина їх: від 0.45 до 0.7 міліметра. Верхній шар оброблений спеціальними полімерами, які покращують міцність і роблять матеріал більш морозостійким і ударостійким. Сталь робить металочерепицю дуже твердим матеріалом, а алюмоцинк або цинк - захищає від руйнувань.


Металочерепиця не сприйнятлива до температурних перепадів, так що вона не боїться ні морозів в мінус тридцять, ні спекотної літньої спеки. Точно так, як і граду, зливи тощо.


Наприклад, якщо встановити полімерне покриття з мату або глянцю - не буде ніяких проблем з вигоранням покрівлі, адже в цих матеріалах передбачений спеціальна захист від подібних впливів зовнішнього середовища. А якщо вас цікавить профіль, орієнтований саме на перепади температур, рекомендуємо «пурал». «Пластизол», в свою чергу - стійкий до хімічних впливів, а також дуже ударостійкий. Серед переваг і цього типу покриття також відзначають самоочистку під час дощу. З огляду на проливні травневі зливи цей параметр буде дуже до речі.


Незаперечною перевагою металочерепиці є і те, що ви можете вибрати колірне рішення на будь-який смак. Точно так, як і візерунок покриття. Вага металочерепиці - дуже важливий нюанс, адже один квадратний метр буде важити всього чотири з половиною кілограми, що в десять разів легше натуральної черепиці.


Монтаж - ще одна перевага. Адже покрити дах цим матеріалом дуже просто: достатньо прикріпити його до обрешітки за допомогою спеціальних саморізів. Більш того - не потрібно демонтувати старе покриття, що також економить кошти.

01.07.2016