Курс на 25.09
36.38 грн/eur
37.3 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua

Екструдований пінополістирол "ІСТПЛЕКС"

  Виготовлення екструдованого пінополістиролу «ІСТПЛЕКС» починається з твердих гранул полістиролу смоли. Гранули подають в екструдер, де вони розплавляються і змішуються зі спеціальними добавками для утворення в'язкої рідини. Потім впорскується вспінюючій агент, щоб забезпечити розширення пластикового продукту. При ретельно контрольованих умовах нагріву і тиску пластикова суміш виштовхується через фільєру в бажану форму. Потім загусає маса формується в плити певного розміру і товщини.


  Структура спіненого полістиролу (XPS) з закритими порами має чудову міцність і довговічність. Так само екструдер «ІСТПЛЕКС» володіє чудовою вологостійкістю. Мало того, що полістирол володіє природною гідрофобністю (без додаткової хімічної обробки), його структура з закритими порами і гладка поверхня допомагають плитам краще протистояти волозі, ніж інші типи ізоляційних матеріалів.


  Екструдер «ІСТПЛЕКС» має широкий спектр застосування. Може використовуватися для утеплення будівель, дахів і бетонних підлог. Екструдований полістирол матеріал також може бути використаний в ремісничому і модельному будівництві, зокрема в архітектурних моделях.