Курс на 29.06
31.53 грн/eur
29.84 грн/usd
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(067) 404-06-18
+38(044) 502-78-20
Пн-Пт 9:00-18:00

Екструдований пінополістирол "БАТЕПЛЕКС"

Намагаючись зберегти тепло, що надійшло в житло і заощадити на недешевих енергоносіях, люди вдаються до утеплення стін і перекриттів. Жителі приватних будинків і міських квартир нерідко використовують вже добре знайомі або зовсім нові, але перспективні матеріали. Річ йде про екструдований пінополістирол. Цей унікальний продукт від БАТЕПЛЕКС з'явився в США більше 60 років тому і поступово набув популярності у всьому світі. Вартість його цілком помірна, а замовити його ви завжди можете у нас.


Виготовлення утеплювача відбувається шляхом спінювання гранул полістиролу і пропускання отриманої маси через фільєру. Раніше в ролі спінюючого агента використовувався фреон, але останнім часом застосовуються системи, що його не містять. По закінченню процесу охолоджена маса розрізається на пласти потрібного розміру. Отриманий матеріал візуально нагадує такий же пористий пінопласт, тільки у пінополістиролу набагато більша щільність.

Особливості та переваги екструдованого пінополістиролу


Коли на ринку з'явився екструдований пінополістирол БАТЕПЛЕКС, споживачі поставилися до нього з обережністю, особливо не довіряючи його заявленим характеристикам. Однак, досить скоро його унікальні властивості, що сприяють його широкому застосуванню, змусили говорити про нього зовсім по-іншому. Люди відзначили наступне.


● Низьку теплопровідність.


● Мале вбирання води і паропровідність, що дозволяє, при необхідності, використовувати БАТЕПЛЕКС у вологому середовищі. Він складається з замкнутих осередків, які не пропускають вологу всередину.


● Здатність зберігати свої якості при температурі від -50 до +75 градусів.


● Біостійкість, а значить, не схильність розкладанню, а також впливу грибків і мікроорганізмів.


● Високий термін служби БАТЕПЛЕКС, що досягає 50 років.


● Простоту монтажу, який виконується за допомогою спеціального клею, планок або куточків.


● Високу екологічність.


● Незмінність характеристик при глибокому заморожуванню і розморожуванню до 1000 разів.


● Стійкість БАТЕПЛЕКС до значних навантажень. Міцність матеріалу на стиск, в залежності від області застосування, знаходиться в межах від 200 до 700 кілопаскалей. Наприклад, плити, товщиною 100 міліметрів, успішно застосовуються в промисловому будівництві.


● Гнучкість, яка дозволяє плиті чинити опір істотним навантаженням і деформації. Після припинення впливу, до пінополістиролу швидко повертається первісна форма.

Сфера застосування пінополістиролу


Купити вироби від БАТЕПЛЕКС в Україні можна за помірною ціною. Вони мають масу переваг, але також не позбавлені і деяких обмежень на застосування. Наприклад, їх не варто використовувати на сонці, оскільки під впливом інфрачервоних променів вони починають руйнуватися. Від ультрафіолету їх може захистити тонкий шар фарби.


Застосування утеплювача БАТЕПЛЕКС можливо в різних областях. У Києві він незамінний в цивільному будівництві. У цій області будматеріал використовується для утеплення бетонних перекриттів, дахів, стін, лоджій і балконів. Водонепроникність плит і стійкість до низьких температур особливо цінні при утепленні фасадів. Унікальні властивості матеріалу також вельми затребувані при зведенні промислових будівель і льодових арен, в будівництві залізних і шосейних доріг, аеродромів.


Наш інтернет-магазин пропонує пінополістирол БАТЕПЛЕКС в будь-яких обсягах за розумними тарифами (дивіться наш прайс). При покупці оптом можна добре заощадити, адже в такому випадку діють спеціальні умови. Компанія DVS вже більше 10 років пропонує своїм клієнтам кращі будівельні матеріали, у тому числі і екструдований пінополістирол. Каталог продукції цікавий як приватним покупцям, так і найбільшим будівельним компаніям країни. Доставка дозволить заощадити сили і час, а служба підтримки допоможе слушною порадою.