Курс на 25.11
34.35 грн/євро
28.94 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(044) 502-78-20
+38(067) 404-06-18
+38(067) 656-20-91
Пн-Пт 9:00-18:00

Ruukki

Профнастил від Рууккі - Продукція однойменної компанії, яка займається виробництвом покрівельних матеріалів в Фінляндії вже більше половини століття. Вона постійно розвивається і вдосконалюється, щоб гарантувати Вам найкращі враження від її товарів. Вся продукція марки відрізняється винятковою якістю, абсолютною надійністю і довговічністю. У неї маркування CE - це значить, що товари мають сертифікацію Європейського Союзу.

Профнастил Ruukki та його застосування


Виробник був заснований в 1960 році державними фінськими брендами шляхом злиття. Однією з головних цілей створення було забезпечення заводів країни якісним металом. Головний офіс марки знаходиться в місті Гельсінкі.


Вартість профлиста Ruukki цілком помірна, але при цьому він є довговічним і надійним будівельним матеріалом. Він досить легкий, що робить його оптимальним вибором для ремонту дахів, парканів, стін, так як не потрібно зміцнювати ферменні конструкції. Крім того, він податливий і дозволяє відтворити кути даху. Будматеріал використовується при зведенні стін і покрівлі цехів, складських та торгових приміщень, ангарів, павільйонів, котеджів, житлових будинків.


Компанія виробляє профільовані листи високої якості, які можуть застосовуватися також для поновлення старих покриттів будівель і для спорудження нових. Високоякісна сталева основа і жорсткі міцні ребра гарантують надійність, забезпечуючи елементам і несучим перекриттям необхідну жорсткість. Конструкції герметичні і одночасно легкі, що дозволяє їм не обтяжувати будівлі.

Асортимент профнастилу Рууккі

Купити профнастил від Ruukki в Києві з нашого каталогу можна для проекту будь складності. Стильна простота і сумісність продукції доповнюється її широким розмаїттям. В інтернет-магазині можна замовити її різні класи, що полегшує вибір. Асортимент включає бездоганні варіанти для будь-яких споруд, умов експлуатації і потреб. Клас забезпечує довговічність продукту, визначає термін його гарантії на тех.характеристики.


Першокласні сталеві дахи даної марки захищають споруди світу понад 50 років. Їх якість і довговічність не мають собі рівних. Серед розмаїття фарб і стилів Ви сто відсотків знайдете для свого будинку те, що Вам потрібно, незалежно від його оформлення. Компанія пропонує величезний вибір листів, які відрізняються високими якісними параметрами, тривалим терміном застосування і різноманітністю форм. Низькі моделі, як правило, застосовуються для зовнішнього облицювання будівель, оскільки вони дозволяють створити рівномірний фасад з високою декоративністю.


DVS рекомендує продукцію фінського бренду і пропонує кращі ціни на профнастил Ruukki в Україні (переконайтеся в цьому, вивчивши прайс). З DVS Вам не знадобитися мчати до Фінляндії - ми вирішили цю проблему за Вас!


Фото - Профнастил Ruukki Т 15
Профнастил Профнастил Ruukki Т 15

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Профнастил Ruukki Т 60
Профнастил Профнастил Ruukki Т 60

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Профнастил RUUKKI Т20
Профнастил Профнастил RUUKKI Т20

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Профнастил RUUKKI Т35
Профнастил Профнастил RUUKKI Т35

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера