Курс на 25.11
34.35 грн/євро
28.94 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(044) 502-78-20
+38(067) 404-06-18
+38(067) 656-20-91
Пн-Пт 9:00-18:00

Натуральна черепиця

Красива і надійна натуральна черепиця в Україні особливо популярна. Вироби з кераміки або цементно-піщаної суміші по праву вважаються найбільш довговічними і практичними, екологічно чистими покрівельними матеріалами. А її вартість цілком помірна (переконайтеся, вивчивши наш прайс).

Натуральна черепиця і її властивості

Наш каталог натуральної черепиці надзвичайно великий. Історія її дуже давня. Це воістину геніальний винахід людства, практичне рішення для надійного і міцного даху. Така покрівля дозволить Вам розслабитися, вона створює затишок, комфорт і естетичний вигляд будинку в цілому.


Дане покриття використовували вже в Стародавньому Єгипті, Греції і Римі. До сих пір археологи знаходять його залишки по всій Європі, а сама назва виробу зустрічається в різних мовах. Ще в ті часи люди розуміли чудові властивості обпаленої глини. Вона прекрасно зберігає форму, не боїться води, а в результаті випалення набуває особливої ​​довговічності і міцності. Саме завдяки всім цим якостям її стали застосовувати для виготовлення прикрас, предметів побуту, іграшок. В цей же час з кераміки почали виготовляти плоскі коржі, які згодом і стали найвідомішим будматеріалом.


Для сучасних домовласників такі якості як тривалий термін використання, надійність і екологічність кераміки виходять на перше місце. Тільки справжній господар зможе гідно оцінити всі плюси покрівлі з натуральної сировини.

Особливості керамічної черепиці


На натуральну черепицю ціна в інтернет-магазині цілком помірна. Вона має термін служби понад сто років. Також матеріал відрізняється високою міцністю на вигин при руйнівному навантаженню не менше 250 кгс. Він морозостійкий і пожежобезпечний, стійкий до біологічного впливу, сонячної радіації, впливу хімічно агресивних речовин. І це тільки короткий перелік переваг


Вісім особливостей виробів від DVS в Києві:


● надійність, твердість і тривалий термін служби;


● не потребує оновлення і ремонту;


● зберігає первинний зовнішній вигляд навіть після десятиліть експлуатації;


● стійкість до негативного впливу природних явищ;


● гідно протистоїть сильному вітру, хімічним і механічним впливам;


● вогнетривкість;


● відмінні шумоізоляційні властивості;


● низька теплопровідність.


На сайті DVS можна купити натуральну черепицю в асортименті. Ви знайдете великий спектр кольорів на будь-який смак, а також різноманітність варіантів форм і текстур. Це дає Вам можливість підібрати підходящий вигляд для обладнання будинку в будь-якому стилі - будь то красива класика або сучасний hi-tech.


У нас можна замовити товар різних формувань, естетичний, практичний і надійний, випущений провідними світовими брендами за сучасними технологіями.

Фото - Модель "Адрия"
Натуральна черепиця Модель "Адрия"

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Модель "Таунас"
Натуральна черепиця Модель "Таунас"

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Модель "Франкфуртская"
Натуральна черепиця Модель "Франкфуртская"

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Модель "Херцер"
Натуральна черепиця Модель "Херцер"

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера