Курс на 25.11
34.35 грн/євро
28.94 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(044) 502-78-20
+38(067) 404-06-18
+38(067) 656-20-91
Пн-Пт 9:00-18:00

Фасадні штукатурні суміші

Фасадні штукатурні суміші


Хочете покращити естетику зовнішнього вигляду вашої будівлі досить оперативно і ефективно, попутно додавши спорудження термоізоляційних властивостей і експлуатаційних характеристик? Київ, як і вся Україна, давно використовує для цього сучасну штукатурку для фасадов. Значення фасадних сумішей величезне - на сьогоднішній день вони є одними з найпрактичніших покриттів і пропонуються за помірною вартістю.

Чому саме фасадні суміші?


Ми пропонуємо величезний вибір якісних, повністю водонепроникних фасадних штукатурних сумішей. Вони є шаром захисту будівлі і не змінюють своїх властивостей навіть в умовах постійної вологості. Таке покриття дуже актуальне в областях, де спостерігаються різкі скачки і перепади температур (сезонні або добові) зі зміною клімату. Воно однаково ефективне і при морозах, і при аномальній спеці. Купити його можна зовсім недорого.


Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, паропроникністю, гарною звуко- і шумоізоляцією. А ще - стійкість до впливу агресивних зовнішніх факторів (дощу, снігу, граду, сильного вітру). Відрізняючись хорошими показниками теплоізоляції, він може активно застосовуватися в якості заключного штриха при фінішній обробці утеплених споруд і будівель.


Каталог фасадних сумішей дуже великий, тому ви зможете реалізувати практично будь-яку свою фантазію в оформленні та дизайні. Це стало можливим завдяки величезному асортименту кольорової палітри, а також застосуванню різноманітних текстур на оброблюваній поверхні.


Можна як завгодно довго експериментувати з колірними рішеннями, створюючи свої власні варіанти, візерунки і фактури. При цьому в разі потреби можна навіть використовувати спеціальні трафарети. Також не варто забувати про те, що наносити матеріали також потрібно вміти, тому цю роботу слід довірити фахівцям.

Фасадні штукатурні суміші та їх типи

Збираючись замовити будь-яку фасадну суміш для приватного будинку, адміністративної будівлі, необхідно чітко уявляти собі їх градацію і поділ за властивостями. Адже різні варіанти можуть мати свої особливості застосування. Розрізняють три основні види даного будматеріалу.


З акрилової основою. Вони дуже пластичні, можуть «розтягнутися» без втрати зовнішнього вигляду при усадці будівлі. Мають обмеження на застосування - швидко втрачають яскравість кольору при впливі забрудненого повітря. Тому їх не рекомендується застосовувати уздовж доріг з інтенсивним рухом автотранспорту. Термін служби складає від 15 до 25 років.


Силікатна фасадна штукатурна суміш. Вона має хороший коефіцієнт пластичності і паропроникності. До плюсів відносять антистатичність («відштовхують» пил і забруднення) - ви можете застосовувати її навіть в сильно забруднених районах міста. Легко миється і очищається, зберігає первісний колір дуже довго. Експлуатаційний період -до 25 років. Наш інтернет-магазин пропонує і її.


На базі силікону. Це найкращий вид продукції з високими показниками по розтягуванню, антистатичності і пластичності. Як і силікатні різновиди вони дуже прості у догляді і мийці, не вбирають сіль (активно використовуються в прибережних містах). Термін служби складає не менше 20 років.


Кожен тип фасадної суміші вимагає перед своїм нанесенням використання певного типу грунтовки, підібрати яку допоможуть вам наші фахівці.


Ми знаходимося на будівельному ринку країни давно і користуємося заслуженою довірою відомих постачальників і багатьох також відомих великих будівельних організацій. У спілкуванні з клієнтом ми налаштовані на довготривалу співпрацю, пропонуючи кращі умови за асортиментом і ціною товару. Дивіться наш прайс і переконайтеся, що у нас - вигідніше, ніж у конкурентів!Фото - Baumit GranoporTop
Фасадні суміші Baumit GranoporTop

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Baumit NivoFix
Фасадні суміші Baumit NivoFix

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Baumit StarTex
Фасадні суміші Baumit StarTex

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Акриловая краска Baumit Granopor Color
Фасадні суміші Акриловая краска Baumit Granopor Color

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Водорастворимая краска Baumit SilikonColor
Фасадні суміші Водорастворимая краска Baumit SilikonColor

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Водорастворимая нанокраска Baumit NanoporColor
Фасадні суміші Водорастворимая нанокраска Baumit NanoporColor

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Грунтовочная смесь Baumit UniPrimer
Фасадні суміші Грунтовочная смесь Baumit UniPrimer

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера

Фото - Двухкомпонентная клеевая смесь Baumit BituFix 2K
Фасадні суміші Двухкомпонентная клеевая смесь Baumit BituFix 2K

Ціна: Ціна уточнюється у менеджера