Курс на 25.11
34.35 грн/євро
28.94 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
+38(044) 502-78-20
+38(067) 404-06-18
+38(067) 656-20-91
Пн-Пт 9:00-18:00

Багатошарові дифузійні мембрани об'єднують характеристики декількох видів підпокрівельних плівок і є комбінованим матеріалом. Як правило вони виробляються методом термічного з'єднання декількох шарів таких як: армована сітка, неткане поліефірне полотно або поліпропіленові шари. Цей універсальний матеріал одночасно захищає конструкцію і ізоляційний матеріал від попадання вологи всередину при цьому зберігаючи показники теплопровідності, запобігає видування утеплювача при вітрових навантаженнях. Завдяки унікальності технології виготовлення мембрана є продуктом з винятковими властивостями, вона абсолютно не пропускає вітер і воду, проте володіє високими характеристиками проникності пара. Покрівельні мембрани діляться на три основних види: Непроникна гідроізоляційна мембрана;Повітропроникна («дихаюча»)гідроізоляційна мембрана; Пароізоляційна мембрана.Гідроізоляційна повітропроникна і не повітропроникна мембрана виконують одну і ту ж основну функцію - запобігають потраплянню вологи в підпокрівельний простір, знижує ймовірність утворення вологи і цвілі. Обидві вони також стійкі до вітрових навантажень. Основна відмінність між воздухопроницаемой між ними полягає в їх здатності до вентиляції. Розташована на холодній стороні теплоізоляції скатного даху і під рейками, які підтримують черепицю або інший покрівельний матеріал, повітропроникна мембрана даху, як випливає з назви, дозволяє будівлі «дихати», дозволяючи конденсату проникати через свої шари і виходити з покрівельного пирога.

Читати далі

В галузі будівельних матеріалів є два, які дуже схожі один з одним і їх часто плутають. Розповімо вам про сайдинг і софіт. Відразу спойлер - це абсолютно різні матеріали, їх призначення також різне. У цій статті поговоримо про кожну з цих будівельних систем і їх відмінності.Сайдинг Сайдинг - це матеріал для оформлення фасаду будинку. Матеріал у вигляді панелей, які виготовляються з пластику. Вони досить просто кріпляться за допомогою відповідних профілів. Сайдинг виправдовує себе як фасадне покриття не тільки на житлових будинках, але і на громадських об'єктах. Гарантує витривалий і естетичний фасад на довгі роки. Сайдингові панелі стійкі до будь-яких погодних умов, мають тривалий термін служби і гарний зовнішній вигляд.Технологія сайдингу  1, 2. Монтажні отвори, що полегшують монтаж 3. Структура поверхні імітує натуральну деревинуВініловий сайдинг виконаний з матеріалу, який своєю міцністю значно перевершує свій дерев'яний аналог, але зберігає його зовнішній вигляд (структуру поверхні, що імітує фактуру деревини). Стійкість до змінних атмосферних умов (вологості, низьких і високих температур, сонячного випромінювання, вітру), біологічних факторів (комах, плісняви), а також до більшості хімічних речовин, забезпечує багаторічну невибагливу експлуатацію.Стійкість фасадів забезпечується також самою конструкцією панелі - спеціально профільовані краї монтажних отворів додатково блокують скріплювальні шурупи. Така конструкція, яку називають "вітростійка", не дозволяє панелі відірватися в

Читати далі

Економічно вигідним видом укладання теплопроводів і вентиляційних каналів є зовнішнє (надземне) укладання, так як воно не вимагає витрат на зміну несучої конструкції будівлі або ландшафтних робіт.При використанні такого конструктиву відповідно до норм СНіП передбачається теплова ізоляція трубопроводу в залежності від використовуваного діаметра труби. Даний тип ізоляції дозволяє зменшити тепловитрати, а також уникнути замерзання рідини в трубопроводі при низьких сезонних температурах, що позитивно позначається на термінах експлуатації магістралі в цілому.Сучасне виробництво технічних утеплювачів «Paroc» в повній мірі може задовольнити потребу в даному типі ізоляції інноваційними, екологічно чистими, негорючими матеріалами на основі базальту з захисним покриттям на основі фольги алюмінію.Компанія «DVS distribution» надає широкий вибір рулонних і плитних утеплювачів «Paroc» для технічних потреб в різних товщинах:PAROC HvacLamella Mat AluCoat;PAROC Fire Slab 90 AluCoat;PAROC Section Alu Coat;PAROC Wired Mat 80.Також є можливість поставити на Ваш об'єкт ряд інших продуктів даного виробника під замовлення.

Читати далі

Мембрани в сучасному світі будівництва - невід'ємна складова теплоізоляційного контуру, яка покращує в комплексі енергоефективність будь-якої будівлі. Пристрій супердифузійних мембран є багатошаровою конструкцією. Кількість шарів, в залежності від виробника і області застосування, може коливатися від двох до чотирьох, основою полотна при цьому є неткане полотно. В незалежності від кількості шарів основне завдання такої мембрани це пропуск пару з приміщення в утеплюючий шар ( «покрівельний пиріг») з подальшим виведенням назовні і, відповідно, захист зовнішнього шару утеплювача від впливу вологи, що потрапляє з різних причин (опади, конденсат) в підпокрівельний простір.Компанія «DVS distribution» є представником польської торгової марки «Marma» яка виробляє високоякісні багатошарові мембрани, починаючи 1991 року.У 2001 році компанія отримала сертифікат, що підтверджує впровадження системи менеджменту якості ISO 9001.На сьогоднішній день ми з радістю готові Вам надати наступні види ізоляційних багатошарових мембран які підтримуються в асортименті: DACHVENТ 120 NG; DACHOWA; Vapour Regulator.Також є можливість поставити на Ваш об'єкт ряд інших продуктів даного виробника під замовлення.

Читати далі

У 1959 році технологічний прогрес в сфері будівельних матеріалів вивів на ринок нову пропозицію для обробки будь-якого фасаду - вініловий сайдинг. Новий продукт, який відносився за рахунок природної і безперервної циркуляції повітря до вентильованих типів фасадів, досить швидко потіснив позиції лідера - пофарбованого дерев'яного сайдинга.Основою для даного сайдинга став полівінілхлорид, який складає близько 80% основи, 20%, що залишилися, - стабілізуючі добавки, модифікатори, колірні пігменти, а також спеціальні хімічні елементи, які перешкоджають втраті кольору при впливі ультрафіолету, покращують характеристики (діоксид титану, карбонат кальцію і ряд інших)З 1989 року в Польщі (місто Червонак) розпочало свою роботу нове підприємство VOX Industrie S.A.-Profile, що спеціалізується на виробництві вінілового сайдинга і настінних ПВХ панелей.Переваги сайдингу VOX:- Стійкість до впливу широкого діапазону температур;- Довгий термін експлуатації з початковим збереженням форми і кольору;- Стійкість до процесів гниття;- Відсутність загрози з боку гризунів, комах;- Простота монтажу, обслуговування;- Надійне виконання функції вентиляції фасаду.

Читати далі

Гідроізоляційний шар - те, без чого на сьогодні не обійтися для створення дренажу, ізоляції підземних частин будівель, споруд. Ефективність і довговічність дренажної конструкції безпосередньо залежить від якості застосовуваного матеріалу і характеристик, заявлених виробником, а також правильності їх монтажу.Профільована геомембрана може застосовується на багатьох об'єктах і областях будівництва, серед яких:автомобільні дороги різних типів;автотранспортні стоянки;майданчики різних видів (дитячі, спортивні, контейнерні, складського зберігання відкритого типу);Велосипедні та пішохідні доріжки;при ізоляції фундаментів різної складності;різні об'єкти ландшафтного дизайну (покрівлі з використанням рослинного шару, клумби, газони);ізоляція різних видів комунікаційних труб і системи каналізації;Основні вимоги, яким повинна володіти шипоподібна мембрана - бути хорошим гідроізолятором і володіти високою стійкістю до дії вологи, грибків, агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання.Всіма перерахованими вище якостями володіє профільова геомембрана Griltex®. Історія Griltex® почалася у Франції в 1962 році. На даний момент виробництво мембрани знаходиться в Польщі, виготовляється вона з поліетилену високої щільності (HDPE).Продукція Griltex® присутня на польському ринку з 1996 року.

Читати далі

Утеплення під «мокрий» фасад - легка штукатурна система, яка являє собою багатошарову конструкцію, що складається з клейового розчину, яким плити з базальтового волокна прикріплені до поверхні зовнішніх стінових конструкцій. Додатковими елементами кріплення в даній системі є дюбелі. Вид дюбеля і глибина свердління отворів в стіні залежить від матеріалу, використовуваного для зведення стін, і визначається після пробних випробувань на об'єкті будівництва. Для армування верхнього шару при цьому використовується спеціальна лугостійка склосітка певної щільності. Найважливішим показником фасаду, утепленого таким способом, є опір теплопередачі.Компанія Paroc® випускає цілий ряд спеціальних продуктів які застосовуються безпосередньо для даного виду утеплення:LINIO 10;LINIO 15;LINIO 80;

Читати далі

Вентильований фасад являє собою багатошарову стіну з застосуванням в якості теплоізоляції плит з штучного неорганічного штапельного або безперервного базальтового волокна.Матеріали, які застосовуються для конструкцій даного типу, розроблені фірмою Paroc® для наступних умов застосування: одноповерхові, малоповерхові (до 3-х поверхів включно) і висотні будівлі і споруди, I - V ступеня вогнестійкості з усіма типами температурно-вологих режимів характерних для нашої кліматичної зони.Сам конструктивний метод виконання фасаду полягає в монтуванні на стінах існуючої будівлі спеціальної каркасної підсистеми з металу (сталевого, алюмінієвого, рідше - цинкового профілю або дерев'яного брусу) Через інженерні особливості конструкції всередині такого фасаду відбувається вентиляційний процес через температурні різниці повітря всередині системи і поза нею.Повітряні потоки, переміщаючись між шарами конструкції, підтримують мінеральні плити в сухому стані.Компанія Paroc® виробляє цілий ряд ізоляційних плит, призначених спеціально для вентфасадів і розрізняються проникністю повітряного потоку від 50 до 25 м2 / сПа і наявністю покриття. Для будівель із застосуванням вентильованого фасаду призначені наступні позиції торгової марки Paroc®:UNS 37z;( eXtra);WAS 25(WAS 25t/b);WAS 35(WAS 35t/b);WAS 50(WAS 50t/b).

Читати далі

Реалії на сьогодні диктують подорожчання енергоносіїв у зв'язку зі зміною економічного вектора в бік Європи. На даний момент як ніколи актуальна задача поліпшення енергоефективності будівлі. Як наслідок головне при цьому - поліпшення показників заощадження енергії, витраченої на опалення.Модернізація існуючого або будівництво нового будинку включає виконання заходів, які знижують енергетичні витрати і зменшують оплату комунальних послуг. Першочергове удосконалення, яке необхідно здійснити це:Утеплення зовнішніх стін будівлі;Одношарове або двошарове утеплення покрівлі (підпокрівельного простору);Утеплення простору міжповерхових перекриттів;Утеплення цоколя, підлоги по лагам.Кожен з перерахованих вузлів будівлі вимагає спеціального рішення через різні умови експлуатації, зовнішніх і внутрішніх впливів середовища. В даному випадку матеріал, який ідеально підходить для вирішення цих завдань - мінеральна базальтова вата фірми Paroc®.Вата для утеплення, в основі якої використовується такий мінерал як базальтове волокно, безпечна на стадії монтажу і в процесі експлуатації. Даний утеплювач не створює шкоди для здоров'я людини і відповідає всім нормам гігієнічних вимог. Базальтова вата Paroc® має високу стійкість до несприятливих хімічних реакцій. Ні масляне середовище, ні їдке, ні середовища з помірною кислотністю не роблять на продукцію практично ніякого негативного впливу. Так, як основою сировини є штучні неорганічні сполуки, даний тип утеплювача не вступає в гідролізні реакції, а це означає, що базальтові

Читати далі