Курс на 19.11
27.26 грн/євро
24.7 грн/долар
м. Київ, вул. Коноплянська, 12, 04074e-mail: office@dvs.kiev.ua
(044) 502-78-20+38(067) 404-06-18+38(067) 656-20-91

Економічно вигідним видом укладання теплопроводів і вентиляційних каналів є зовнішнє (надземне) укладання, так як воно не вимагає витрат на зміну несучої конструкції будівлі або ландшафтних робіт.При використанні такого конструктиву відповідно до норм СНіП передбачається теплова ізоляція трубопроводу в залежності від використовуваного діаметра труби. Даний тип ізоляції дозволяє зменшити тепловитрати, а також уникнути замерзання рідини в трубопроводі при низьких сезонних температурах, що позитивно позначається на термінах експлуатації магістралі в цілому.Сучасне виробництво технічних утеплювачів «Paroc» в повній мірі може задовольнити потребу в даному типі ізоляції інноваційними, екологічно чистими, негорючими матеріалами на основі базальту з захисним покриттям на основі фольги алюмінію.Компанія «DVS distribution» надає широкий вибір рулонних і плитних утеплювачів «Paroc» для технічних потреб в різних товщинах:PAROC HvacLamella Mat AluCoat;PAROC Fire Slab 90 AluCoat;PAROC Section Alu Coat;PAROC Wired Mat 80.Також є можливість поставити на Ваш об'єкт ряд інших продуктів даного виробника під замовлення.

Читати далі

Мембрани в сучасному світі будівництва - невід'ємна складова теплоізоляційного контуру, яка покращує в комплексі енергоефективність будь-якої будівлі. Пристрій супердифузійних мембран є багатошаровою конструкцією. Кількість шарів, в залежності від виробника і області застосування, може коливатися від двох до чотирьох, основою полотна при цьому є неткане полотно. В незалежності від кількості шарів основне завдання такої мембрани це пропуск пару з приміщення в утеплюючий шар ( «покрівельний пиріг») з подальшим виведенням назовні і, відповідно, захист зовнішнього шару утеплювача від впливу вологи, що потрапляє з різних причин (опади, конденсат) в підпокрівельний простір.Компанія «DVS distribution» є представником польської торгової марки «Marma» яка виробляє високоякісні багатошарові мембрани, починаючи 1991 року.У 2001 році компанія отримала сертифікат, що підтверджує впровадження системи менеджменту якості ISO 9001.На сьогоднішній день ми з радістю готові Вам надати наступні види ізоляційних багатошарових мембран які підтримуються в асортименті: DACHVENТ 120 NG; DACHOWA; Vapour Regulator.Також є можливість поставити на Ваш об'єкт ряд інших продуктів даного виробника під замовлення.

Читати далі

У 1959 році технологічний прогрес в сфері будівельних матеріалів вивів на ринок нову пропозицію для обробки будь-якого фасаду - вініловий сайдинг. Новий продукт, який відносився за рахунок природної і безперервної циркуляції повітря до вентильованих типів фасадів, досить швидко потіснив позиції лідера - пофарбованого дерев'яного сайдинга.Основою для даного сайдинга став полівінілхлорид, який складає близько 80% основи, 20%, що залишилися, - стабілізуючі добавки, модифікатори, колірні пігменти, а також спеціальні хімічні елементи, які перешкоджають втраті кольору при впливі ультрафіолету, покращують характеристики (діоксид титану, карбонат кальцію і ряд інших)З 1989 року в Польщі (місто Червонак) розпочало свою роботу нове підприємство VOX Industrie S.A.-Profile, що спеціалізується на виробництві вінілового сайдинга і настінних ПВХ панелей.Переваги сайдингу VOX:- Стійкість до впливу широкого діапазону температур;- Довгий термін експлуатації з початковим збереженням форми і кольору;- Стійкість до процесів гниття;- Відсутність загрози з боку гризунів, комах;- Простота монтажу, обслуговування;- Надійне виконання функції вентиляції фасаду.

Читати далі

Гідроізоляційний шар - те, без чого на сьогодні не обійтися для створення дренажу, ізоляції підземних частин будівель, споруд. Ефективність і довговічність дренажної конструкції безпосередньо залежить від якості застосовуваного матеріалу і характеристик, заявлених виробником, а також правильності їх монтажу.Профільована геомембрана може застосовується на багатьох об'єктах і областях будівництва, серед яких:автомобільні дороги різних типів;автотранспортні стоянки;майданчики різних видів (дитячі, спортивні, контейнерні, складського зберігання відкритого типу);Велосипедні та пішохідні доріжки;при ізоляції фундаментів різної складності;різні об'єкти ландшафтного дизайну (покрівлі з використанням рослинного шару, клумби, газони);ізоляція різних видів комунікаційних труб і системи каналізації;Основні вимоги, яким повинна володіти шипоподібна мембрана - бути хорошим гідроізолятором і володіти високою стійкістю до дії вологи, грибків, агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання.Всіма перерахованими вище якостями володіє профільова геомембрана Griltex®. Історія Griltex® почалася у Франції в 1962 році. На даний момент виробництво мембрани знаходиться в Польщі, виготовляється вона з поліетилену високої щільності (HDPE).Продукція Griltex® присутня на польському ринку з 1996 року.

Читати далі

Утеплення під «мокрий» фасад - легка штукатурна система, яка являє собою багатошарову конструкцію, що складається з клейового розчину, яким плити з базальтового волокна прикріплені до поверхні зовнішніх стінових конструкцій. Додатковими елементами кріплення в даній системі є дюбелі. Вид дюбеля і глибина свердління отворів в стіні залежить від матеріалу, використовуваного для зведення стін, і визначається після пробних випробувань на об'єкті будівництва. Для армування верхнього шару при цьому використовується спеціальна лугостійка склосітка певної щільності. Найважливішим показником фасаду, утепленого таким способом, є опір теплопередачі.Компанія Paroc® випускає цілий ряд спеціальних продуктів які застосовуються безпосередньо для даного виду утеплення:LINIO 10;LINIO 15;LINIO 80;

Читати далі

Вентильований фасад являє собою багатошарову стіну з застосуванням в якості теплоізоляції плит з штучного неорганічного штапельного або безперервного базальтового волокна.Матеріали, які застосовуються для конструкцій даного типу, розроблені фірмою Paroc® для наступних умов застосування: одноповерхові, малоповерхові (до 3-х поверхів включно) і висотні будівлі і споруди, I - V ступеня вогнестійкості з усіма типами температурно-вологих режимів характерних для нашої кліматичної зони.Сам конструктивний метод виконання фасаду полягає в монтуванні на стінах існуючої будівлі спеціальної каркасної підсистеми з металу (сталевого, алюмінієвого, рідше - цинкового профілю або дерев'яного брусу) Через інженерні особливості конструкції всередині такого фасаду відбувається вентиляційний процес через температурні різниці повітря всередині системи і поза нею.Повітряні потоки, переміщаючись між шарами конструкції, підтримують мінеральні плити в сухому стані.Компанія Paroc® виробляє цілий ряд ізоляційних плит, призначених спеціально для вентфасадів і розрізняються проникністю повітряного потоку від 50 до 25 м2 / сПа і наявністю покриття. Для будівель із застосуванням вентильованого фасаду призначені наступні позиції торгової марки Paroc®:UNS 37z;( eXtra);WAS 25(WAS 25t/b);WAS 35(WAS 35t/b);WAS 50(WAS 50t/b).

Читати далі

Реалії на сьогодні диктують подорожчання енергоносіїв у зв'язку зі зміною економічного вектора в бік Європи. На даний момент як ніколи актуальна задача поліпшення енергоефективності будівлі. Як наслідок головне при цьому - поліпшення показників заощадження енергії, витраченої на опалення.Модернізація існуючого або будівництво нового будинку включає виконання заходів, які знижують енергетичні витрати і зменшують оплату комунальних послуг. Першочергове удосконалення, яке необхідно здійснити це:Утеплення зовнішніх стін будівлі;Одношарове або двошарове утеплення покрівлі (підпокрівельного простору);Утеплення простору міжповерхових перекриттів;Утеплення цоколя, підлоги по лагам.Кожен з перерахованих вузлів будівлі вимагає спеціального рішення через різні умови експлуатації, зовнішніх і внутрішніх впливів середовища. В даному випадку матеріал, який ідеально підходить для вирішення цих завдань - мінеральна базальтова вата фірми Paroc®.Вата для утеплення, в основі якої використовується такий мінерал як базальтове волокно, безпечна на стадії монтажу і в процесі експлуатації. Даний утеплювач не створює шкоди для здоров'я людини і відповідає всім нормам гігієнічних вимог. Базальтова вата Paroc® має високу стійкість до несприятливих хімічних реакцій. Ні масляне середовище, ні їдке, ні середовища з помірною кислотністю не роблять на продукцію практично ніякого негативного впливу. Так, як основою сировини є штучні неорганічні сполуки, даний тип утеплювача не вступає в гідролізні реакції, а це означає, що базальтові

Читати далі

Гнучка бітумна черепиця. М'яка покрівля. У нас ви можете замовити будь-який вид гнучкої черепиці Katepal, Norland, Tegola.Будь-який будинок, як і процес його будівництва, вінчає дах. А точніше покрівля - матеріали, які беруть на себе основні захисні функції. І від того, який саме матеріал використаний при будівництві, залежить не тільки зовнішній вигляд цього даху, але і його функціональність, надійність і довговічність. І однією з найпопулярніших сьогодні різновидів покрівлі є бітумна черепиця.Причина такої любові проста і очевидна - унікальні властивості цього матеріалу. Дана черепиця практично повністю позбавлена ​​недоліків, якими славляться її конкуренти. Зокрема, бітумна черепиця має міцність, цілком достатню для того, щоб виконувати монтаж покрівлі навіть на практично вертикальних схилах дахів. Крім того, за рахунок своєї м'якості вона практично безвідходна і дозволяє виконувати роботи навіть на складних з геометрії дахах приватних будинків. Саме тому ви неодмінно зустрінете її в будь-якому місці, де ведеться котеджне будівництво. І що найприємніше - ціни на цей покрівельний матеріал зовсім невисокі.У цього покрівельного матеріалу є і ще одна назва - м'яка черепиця, що прямо вказує на її властивості. Ці невеликі плоскі пластини з фігурними вирізами практично не пошкоджуються при транспортуванні, зберіганні і безпосередньому укладанні. Втім, укладати її дуже просто. Оскільки ця черепиця практично нічого не важить, як підставу можна сміливо використовувати суцільну обрешітку без посилення несучої

Читати далі

Вибір покрівельного матеріалу для даху приватного будинку. Металочерепиця, композинта черепиця, м'яка і сланцева покрівлі.Дах є найбільш важливим елементом будівлі, так як забезпечує захист конструкції від несприятливих впливів навколишнього середовища. Покрівля - верхній елемент даху, що охороняє будинок від різних атмосферних явищ. Таким чином, довговічність будинку залежить, перш за все, від правильно обраного матеріалу для покрівлі.Сучасна будівельна промисловість надає широкий спектр покрівельних матеріалів для приватних будинків на будь-який смак. Найбільш поширені покрівельні матеріали для скатних дахів заміських будинків, дач і котеджів:# Керамічна черепиця# Гнучка черепиця# Сланцева покрівля# Металочерепиця# Цементно-піщана черепиця# Композитна черепиця# Хвильові бітумні листи# Металева фальцева покрівля (зі сталі або з міді)# Металева профільована покрівля (профнастил)# Полімер-піщана черепиця# Природні покрівлі (солома, очерет, дерен, дранка)# Азбестоцементні листи (шифер)Розглянемо докладніше деякі з цих покрівельних матеріалів, які викликають найбільший інтерес у українських покупців.Гнучка черепиця (також її називають м'яка або бітумна черепиця, а такок  шингл від англійського shingle - покрівельна дранка, гонт) являє собою невеликі плоскі листи різних форм з фігурним вирізом з одного боку. Виготовляється з скловолокна або целюлози, просочених модифікованим бітумом з різними полімерними добавками. Така структура забезпечує міцність і пластичність, що робить черепицю стійкою до дефор

Читати далі

Гнучка бітумна черепиця. М'яка покрівля. У нас ви можете замовити будь-який вид гнучкої черепиці Katepal, Norland, Tegola, м'яка черепиця ціна, монтаж м'якої черепиці, м'яка черепиця укладанняБітумна покрівля, ще її називають м'яка черепиця або м'яка покрівля, була винайдена як аналог натуральній черепиці, маючи при цьому на порядок (більш ніж в 5 разів) меншу вагу і (в 2 - 3 рази) меншу ціну. При цьому зменшення ваги покрівлі автоматично призводить до зменшення витрат на будівництво всього будинку - фундаменту, стін, перекриттів, крокв, і природно, на монтаж м'якої черепиці.М'яку бітумну черепицю також часто називають покрівельна плитка, гонт або шинглс. Вона являє собою невеликі плоскі листи з фігурними вирізами по одному краю (зазвичай один лист імітує 3-4 черепиці). Цей матеріал, з одного боку, є штучним, а з іншого, його з повною підставою можна віднести до групи «м'яких матеріалів», так як за своєю структурою і вживаним компонентам він близький до рулонних матеріалів. До того ж, як і всі інші матеріали м'якої покрівлі, він виконує тільки захисну (ізоляційну) функцію.Основа бітумної черепиці - склополотно або склотканина з нанесеним на обидві сторони окисленим або модифікованим бітумом. Лицьова поверхня - кольорова кам'яна або мінеральна крихта, яка надає матеріалам різноманітні колірні відтінки і захищає від кліматичних впливів, забезпечуючи, таким чином, тривалий період експлуатації. На лицьову поверхню можуть бути нанесені бітумні клейові плями, призначені для приклеювання плиток одна до одної

Читати далі